Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B
  • draghici laurentiu

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1997 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jul 2012

  • Mesaj Privat
Buna seara! scrisesem cu ceva timp in urma ca in toceste cauciucul dreapta spate pe jumatate ! am fost la 2 service si nu mi-a gasit nimic ,nu am joc in bucse in amortizoare in nimic ! de la geometrie a zis ca nu este ca trebuia sa imi toceasca in interior sau exterior si nu pe jumate ! presiune mare nu am si nu am avut mai mult de 2.2 ! anvelopa nu e prima de o stric ,si cea de vara sa facut praf ! e cineva care intreadavar se pricepe si ma poate ajuta cu o parere ,idee ,constatare ! ca nu i dau de cap ! mersi
  • tomariscom

  • Mesaje scrise: 155
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2004 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Apr 2013

  • Mesaj Privat
se zvoneste ca cineva avea masina de seviciu cu care lucra. in fiecare zi facea 60 de km dus 60 intors cu o doamna care avea 115 kg si care statea intotdeauna in spate in partea dreapta. nu stia de ce avea intotdeauna uzura la acel pneu. Dar asta este alta poveste. incearca sa faci bracajul pe spate la fel cum se face pe fata. OBLIGATORIU
  • draghici laurentiu

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1997 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jul 2012

  • Mesaj Privat
O sa i pun saptamana viitoare cauciucuri si jante noi si o sa i fac geometria fata spate ! daca tot o sa toceasca ,ramae de vazut ! culmea e ca pe unde am intrebat nu stie nimeni ! presiune prea mare in anvelopa sau anvelopa deformata ! in rest nici un raspuns ! daca nu mi-l tocea si pe cel de vara presupun ca credeam ca ar fi o problema minora ! daca stau bine sa ma gandesc problema a inceput dupa ce am schimbat amortizoare spate ,iar in partea dreapta i-am schimbat si arcul ca era rupt ! si nu i-am mai facut geometria ! am inteles citit pe site ,ca trebuie facuta si geometria dupa ce schimbi amortizoarele !
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR