Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Zafira
  3. Zafira A
  • bozan

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Zafira 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jun 2009

  • Mesaj Privat
salut baieti din cub imi cer scuze pentru abordare dar nu sunt obisnuit cu calculatorul am o zafira1.8 16v an f 2001 de mai mult timp am probleme cu calculatorul de la motor am neglijat masina dar acum merge din ce in ce mai rau am fost cu masina la mai multi mecanici toti mi au spus acelasi lucru altul nou 3700 ron sau 2200 second fara garantie a si vrea un sfat sau un ajutor de la voi mersi.
Skip ads

  • dew

  • Mesaje scrise: 1,115
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2002 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2008

  • Mesaj Privat
cauti in mai multe locuri si vei gasi, pretul real este pana in 1000 ron second, iar cand il cumperi nu-l mai monta pe motor, confectioneaza un suport sa fie cu 2-3cm mai sus(cat ajung caburile) fata de cum este acum, din cauza caldurii s-a dus
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
bozan a scris:salut baieti din cub imi cer scuze pentru abordare dar nu sunt obisnuit cu calculatorul am o zafira1.8 16v an f 2001 de mai mult timp am probleme cu calculatorul de la motor am neglijat masina dar acum merge din ce in ce mai rau am fost cu masina la mai multi mecanici toti mi au spus acelasi lucru altul nou 3700 ron sau 2200 second fara garantie a si vrea un sfat sau un ajutor de la voi mersi.


colegule, ia pune o poza cu el aici ca parca simt eu cum ca ai fi un tip extrem de norocos..........
Sa vedem poza ! (am eu ceva electronice de 1.8 si daca am iti dau eu la un pret miiiiiiiiiiiiic de tot.)
  • nicu 40

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Zafira 2002 z 1800
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Nov 2008

  • Mesaj Privat
buna ziua am si eu un opel zafira 1,8 si mie defect calculatorul motor imi puteti spune de unde sa iau unul mai ieftin
Skip ads

  • djleo666

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Bunicu a scris:
bozan a scris:salut baieti din cub imi cer scuze pentru abordare dar nu sunt obisnuit cu calculatorul am o zafira1.8 16v an f 2001 de mai mult timp am probleme cu calculatorul de la motor am neglijat masina dar acum merge din ce in ce mai rau am fost cu masina la mai multi mecanici toti mi au spus acelasi lucru altul nou 3700 ron sau 2200 second fara garantie a si vrea un sfat sau un ajutor de la voi mersi.


colegule, ia pune o poza cu el aici ca parca simt eu cum ca ai fi un tip extrem de norocos..........
Sa vedem poza ! (am eu ceva electronice de 1.8 si daca am iti dau eu la un pret miiiiiiiiiiiiic de tot.)


Salut despre ce electronice vorbim ? Ai ceva gen computer bord sau pilot automat ? Bineinteles 1.8 ZXE ?
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
eu ma refeream ca am toata electronica de la o Vectra B cu motor x18xe. A fost masina unui prieten, a dezmembrat-o si a dus la fier vechi ce a trebuit dus, a pastra el cate ceva din piese iar tot ce tinea de electrica/electronica mi le-a lasat mie.
......iar cum eu ma incurc de ele, mai bine le dau pe un pret mic cuiva caruia ii fac trebuinta
  • scorpion67

  • Mesaje scrise: 109
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Zafira 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Feb 2010

  • Mesaj Privat
Pentru X 1.8XE pot sã ajut ºi eu pe cine are nevoie de electronice (zafira)
  • Danutz Vladutz

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Zafira 2001 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Apr 2017

  • Mesaj Privat
Salut, caut calculator pentru Zafira 1.8 5wk9157.
  • iulian1971

  • Mesaje scrise: 7,081
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Cauta-l pe @[editat] din Tatarani daca vrei.
  • VBira

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2018

  • Mesaj Privat
salut
am si eu nevoie de un calculator opel zafira 1.8
55 355 044
5wk9 383
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Zafira
  3. Zafira A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR