Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,457
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
dezactiveaza modulele servo de pe masina, leaga compresorul de AC la o manivela. vei rezolva buna marte din necesarul de miscare....
Skip ads

  • Daci

  • Mesaje scrise: 1,390
  • Locatie: Arad
  • Masina: Insignia 2011 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Victor, ai zis ca te-au lasat somer. Pai acum e momentul de o consola video pe televizor, sau un upgrade la computer si apoi cat mai multe jocuri...Nu stii cand mai "pupi" atata timp liber. Daca ai de toate, casa, sotie, un venit (chiar si adus de sotie), gata! Esti realizat! Ti-ai facut datoria in viata.








Glumesc! N-o lua in serios.
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
nici nu o luam colega,aia cu someru era asa de aiurea,slavit fie CERUL.si sa mai munceasca si cucoanele ca s-au mai schimbat si vremurile Very Happy
nu le am cu consoalele ,nu este eu pasionat de jocuri .

@Je multumesc ,trimite-mi niste poze pe mail ca nu stiu exact cum se face Smile sa vorbesc cu mecanicul poate rezolv ceva cu dezmembrarea moduleleor si a compresoarei Smile
  • Vinti

  • Mesaje scrise: 886
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Am o bicicleta din asta de fitnes si chiar sunt multumit de ea, o pun in fata televizorului si pedalez pana nu mai pot cred ca o sa imi iau o tastatura wireless sa pot sta si la PC Smile , are si "computer de bord" iti arata distanta parcursa, timpul, caloriile pierdute si pulsul

PS
cel mai mult am pedalat continuu .......8km am setat la 5 sa mearga mai greu are de la 1 cel mai usor pana la 8 cel mai greu de pedalat. Cand am luat-o era vro 600 ron acum sunt si la 300 ron depinde de model
Skip ads

  • marian_sro

  • Mesaje scrise: 3,805
  • Locatie: piatra neamt
  • Masina: Vectra 1999 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2007

  • Mesaj Privat
eu prefer bicicleta de strada/off road. e chiar misto.prin padure mai ales. problema e sa ai cu cine iesi ca singur mie unul nu imi place.recordul meu 60 km intr-o zi din care vreo 3 in urcare destul de mare(8-10% panta) si vreo 2 in coborare prin padure.

lipeste-te de altii care joaca fotbal/baschet/tenis,etc.
biciclitul in casa nu e prea bun.praf mult, aer inchis.
  • livcro

  • Mesaje scrise: 4,538
  • Locatie: SIBIU-RM. VALCEA
  • Masina: Grandland X 2018 D20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Eu cu bicla vreo 22-23 km...sibiu/cisnadioara/cisnadie/sibiu. Zona de deal...cu rampa si panta .
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Undeva la nivelul liceului, zilnic(cand timpul o permitea) 25 KM. O placere pe timp de vara, mai ales ca eram mai multi si ne permiteam sa mergem in grup.
Cu bicla asta eliptica de o am nu stiu daca are in total 25 km.Noroc ca o mai probeaza cate un musafir, asa de curiozitate, in rest cuier. Acum ma uitai la ea si vazui o priza prelungitor de o cautam de 2 luni, numa ca era un halat pe ea Cool . Deci Victor, nu cumpara. De ~500 lei poti lua un cuier ultima fita Laughing
  • Vinti

  • Mesaje scrise: 886
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2005

  • Mesaj Privat
...sau o bicicleta de strada si iti mai raman si bani de o casaca
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
vorba unui coleg de pe la ,,Vand/cumpar Piese,, - Va Urasc Smile
dar va si multumesc,am vazut nenumarate oferte sh si asta va da dreptate intru totul.
  • MAlexandru385

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Aug 2017

  • Mesaj Privat
Salutare. Stiu ca este destul de vechi topicul, insa poate mai gasesc pe cineva interesat. Am gasit pe site-ul de mai jos banda alergat Nordic Track T7.0 la pretul de 4189 RON, cu o reducere de 16% aplicata. Stiti ceva despre acest producator? Mai sunt produse de calitate? Va multumesc

https://www.sportist.ro/fitn...?manufacturer=174
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR