Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia B
  • vectragts1

  • Mesaje scrise: 350
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Insignia 2010 A18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Salutare tuturor!Se pare ca sunt primul ghinionist sau fraier cum vreti sa-i spuneti.In urma cu trei saptamani la semafor unul a intrat pe rosu, cel din fata mea a franat brusc si nu am apucat sa-l evit.Din pacate totul s-a petrecut in timp ce viram la stanga asa ca masina nu l-a detectat si cu cultul stanga am lovit partea din dreapta spate a celui din fata.Problema nu e asta.Problema e ca masina sta in service de 4 saptamani pentru ca nu este capota niciunde in Europa.Va intreb cum e posibil asa ceva?Masinile se fabrica pe banda rulanta si ni exista nicio capota.Ma indoieac ca sunt primul care a lovit o insignia B in Europa.Ii intreb pe cei cu experienta in domeniu ...poate ma lamureste cineva.Cert e ca imi lipseste masina si mi-am pierdut rabdarea...Multumesc!
  • Grand Sport 2018

  • Mesaje scrise: 103
  • Locatie: Anglia
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2017

  • Mesaj Privat
Scrie celor de la CAC - reclamații Europa de est și sigur vei primi un rãspuns in max 48h
  • geluadi2000

  • Mesaje scrise: 71
  • Locatie: Alba iulia
  • Masina: Insignia 2018
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2005

  • Mesaj Privat
Si la mine a fost tot asa. Am lovit usa fata dreapta si din cauza ca era încovoiata sa acordat schimbare si nu schimbare fata de usa. Am stat aproape 2 luni pana a venit usa, Deci se poate!
  • sergionel

  • Mesaje scrise: 276
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2002 2.2dti y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2005

  • Mesaj Privat
rusine opel!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia B

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR