Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • wildursulika

  • Mesaje scrise: 126
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Corsa 2002 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Salut colegi de forum,
Nu credeam ca mai exista asa ceva in traficul din Bucuresti dar azi mi s-a intamplat si va povestesc poate a mai patit cineva si sa fiti atenti de acum inainte. Fiind stationat la stop in coloana, masini incercand sa se bage din dreapta de pe stradute pe pasaj la Baneasa un tip din spate tot claxona si la un moment dat se da jos vine la geam si imi spune ca i am atins masina ca de ce nu tin piciorul pe frana. Eu raman uluit (ne simtind nimic)ma dau jos , ma duc sa vad si nimic( nici la mine nici la el-avea 3 sgarieturi de lungi) ii zic ca nu are nimic la care el se urca in masina si imi spune ca imi ia numarul ca i-am atins masina. Raman uluit in continuare si imi zic ca e nebun. In acest timp inerca sa vina prin dreapta dar eu mai fiind cu cineva in masina a tinut-o lunga ca-mi face poza ( a si facut) si a plecat in tromba. Tipul curatel asa la vreo 45 de ani cu un mercedes clasa A negru. Ori era nebun ori a incercat sa faca ceva dar vazand ca nu s singur si e si aglomeratie a lasat-o moarta. Voi ati mai patit asa ceva?
  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
Nu. Tipul e paranoic... cumpara o camera auto. Te scoate din rahaturi de genul
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR