Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • CretuDragos

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2017

  • Mesaj Privat
Salut! Ce leduri imi puteți recomanda pentru numãrul de înmatriculare? Eu am încãrcat leduri normale cumpãrate din supermarket dar in timpul mersului imi palpaie amândouã, as dori ceva mai puternic in genul celor de la mașinile noi
  • gby551

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2013
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2018

  • Mesaj Privat
Daca vorbim de un Vectra C, ar trebui sa fie compatibile acestea . Sunt lampi dedicate ce au anulatori de eroare inclusi, deci nu va mai aparea problema cu palpaitul.
  • B7866

  • Mesaje scrise: 67
  • Locatie: Cluj
  • Masina: GT 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2018

  • Mesaj Privat
Salut , sunt nou in accest grup sa vroiam sa va intreb , la un Astra GTC din 2006 motor 1.9 150 cai , am auzit ceva zvonuri ca motorul poate sa atraga inauntru clapetele de la admisie si ca trebuie scoase afara, e adevarata chestia asta ?
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
gby551 a scris:Daca vorbim de un Vectra C, ar trebui sa fie compatibile acestea . Sunt lampi dedicate ce au anulatori de eroare inclusi, deci nu va mai aparea problema cu palpaitul.

Aceste lampi le am si eu pe Astra J Sedan de mai bine de jumatate de an. Foarte ok, nu dau eroare, lumina puternica, alba! Iarna nu fac probleme, indiferent de cat este de scazuta temperatura.
Recomand.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR