Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • siana

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Dambovita
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Sep 2018

  • Mesaj Privat
Ca sofer relativ nou am mai avut de schimbat una alta la masina si de cateva ori am ales varianta mai scumpa, fara sa stiu. As vrea sa stiu cum procedati voi cand cumparati piese auto.

Cumparati doar online, doar ofline sau comparati oferta online si cea offline si alegeti ce e mai convenabil?
Cand cumparati online, alegeti livrare prin curier sau preferati sa le ridicati personal?
Cand cumparati offline, culegeti preturi de la mai multe magazine sau aveti un magazin/service la care mergeti intotdeauna?
  • bibu16v

  • Mesaje scrise: 6,451
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Ideal ar fi sã faci o combinație între toate cele menționate pânã capeți un pic de experiențã sau sã gãsești un magazin/service care sã-ți câștige încrederea...dar și atunci poți face o comparație pe net, astfel capeți o bazã ptr o potențialã negociere (dacã este cazul)...varianta unui magazin cu prețuri corecte este mai comodã și de încredere, uneori și mai rapidã,(un vânzãtor corect și cu experiențã poate sã facã mare diferențã la gãsirea și aducerea, în cel mai scurt timp posibil, a unei piese la un raport preț/calitate avantajos și ptr cumpãrãtor), dar asta depinde mult și de ce gãsești în imediata apropiere fizicã/geograficã...
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR