Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa C/Combo C
  • NNeroNero

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Crossland X 2019
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2019

  • Mesaj Privat
va salut, va rog sa ma ajutati !
am un opel corsa c din 2006, azi am montat pe el un cdplayer cd 30, mi a afisat pentru cateva secunde postul de radio apoi a aparut display safe, vreau sa va spun ca el functioneaza chiar si asa , problema este ca imi apare display safe, ce trebuie sa fac?

Model:
An fabricatie:
Cod motor:
  • lupan bogdan

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2004 Z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2016

  • Mesaj Privat
cauti pe unul ce iti da codul si imperecheaza.. vreo 50lei cred.. succese la capitala estem destuii..
  • NNeroNero

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Crossland X 2019
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2019

  • Mesaj Privat
Fac cinste, ma poate ajuta cineva cu codul la seria aceasta? GM003152192090, VA ROG ! opel cora c, 2006
  • lupan bogdan

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2004 Z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2016

  • Mesaj Privat
Mosule tu nu ai inteles bag eu seama... codul se afla in memoria eeprom la TID... crezi ca exista vre-un om pe planeta asta care iti va zice dupa GM003152192090 care este codul...? Dai jos chestia aia din bord te duci la un om ce se ocupa cu asta si in 10 minute iti spune codul... dar atentie ca ai nevoie si de codul de la cd 30... asta ca sa le poti reseta si imperechea apoi... are sa te coste dublu ca trebuie sa umble si in cd 30 la memorie... asa se intampla cand faci schimbari fara sa te informezi... un simplu search pe google te-ar fi ajutat.
  • NNeroNero

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Crossland X 2019
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2019

  • Mesaj Privat
Am rezolvat, este vorba practic de o imperechere , m a ajutat un profesionist, pot recomanda omul tuturor care au prb de genul asta, ideea este ca daca luati cdpayerul de pe alta masina trb imperecheate, se foloseste un soft, daca e nou trb doar bagat codul masinii in cd....multumesc admin.si lupan bogdan, bafta tuturor !
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa C/Combo C

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR