Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • ska

  • Mesaje scrise: 847
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2015 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2008

  • Mesaj Privat
NAVI900 nu e tot una cu NAVI950.
La 950 nu merge decat cu stick original de la Here Maps.
  • Bogdan42

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2015 LVL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2018

  • Mesaj Privat
Am navi 650 . La reprezentanta am incercat imi baga decat harțile pe est si sterge soft ul pe vest . Eu sunt interesat doar de upgrade la harta Romaniei si sa pastrez soft ul pentru vest .
  • rone_elv

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Dec 2007

  • Mesaj Privat
ska a scris:Si mie mi se pare utila navigatia onboard, fata de telefon de ex. Eu oricum nu folosesc ghidare audio. Am pus o pe mute.
Singura pb pe care am avut-o a fost in Viena, cand in zona centrala tot incerca sa ma duca la adresa setata, dar strazile erau ori cu sensul modificat, ori inchise, etc... si atunci am folosit google maps pe telefon, dar in general nu am avut pb cu navigatia.
Am zis ca la 99eur, merita incercat upgrade-ul. O sa vad la primul drum afara cat e de "bine".

Tot nu am înteles dacã dupã upgrade, localitãtile din România se vãd si la nivel de strãzi nu doar drumurile principale.
  • rone_elv

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Dec 2007

  • Mesaj Privat
ska a scris:Si mie mi se pare utila navigatia onboard, fata de telefon de ex. Eu oricum nu folosesc ghidare audio. Am pus o pe mute.
Singura pb pe care am avut-o a fost in Viena, cand in zona centrala tot incerca sa ma duca la adresa setata, dar strazile erau ori cu sensul modificat, ori inchise, etc... si atunci am folosit google maps pe telefon, dar in general nu am avut pb cu navigatia.
Am zis ca la 99eur, merita incercat upgrade-ul. O sa vad la primul drum afara cat e de "bine".

Tot nu am înteles dacã dupã upgrade, localitãtile din România se vãd si la nivel de strãzi nu doar drumurile principale.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR