Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa E
  • critix

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Alba
  • Masina: Corsa 2019 B14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Salutare
Stiti cumva daca se gasesc aparatori noroi pentru Corsa E? Am tot cautat, dar nu am gasit decat de D. Se potrivesc cele de D pe E?
Si-a pus careva?
Multumesc anticipat.
  • IDumitrache

  • Mesaje scrise: 49
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2019 B14XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Feb 2019

  • Mesaj Privat
Am cumparat eu de la Victoria Global Brasov (acum si-au schimbat numele in Opel MTR). Mi-au spus ca setul il comandase cineva dar nu l-a mai ridicat. La Radacini nu am gasit si mi-au spus ca nu pot aduce asa ceva.
  • IDumitrache

  • Mesaje scrise: 49
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2019 B14XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Feb 2019

  • Mesaj Privat
Dupa mai mult de un an de cand le-am cumparat, am montat aparatorile de noroi pe Corsa. Ca o prima impresie...sunt micute, nu deranjeaza dpdv estetic. Arata destul de bine pe masina. Am urcat / coborat borduri si nu ating. Cand ploua masina se murdareste considerabil mai putin. Sunt curios la iarna cum se vor comporta. De-abia dupa ce mi le-au montat baietii de la Opel am inceput sa ma gandesc la posibile dezavantaje. Cele de pe fata acopera aproximativ 2 cm din aripa. Oare acea zona va fi predispusa la rugina in viitor? Am un vecin care are montate de 8 ani aparatori la un logan si nu a avut nicio problema. La fel, doi colegi de munca au montate pe o skoda rapid ( 6 ani), respectiv pe o kia ceed (10 ani) si nu au avut probleme. Sper sa se comporte ok. Deocamdata prima impresie e pozitiva.
  • pantalon

  • Mesaje scrise: 652
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2015

  • Mesaj Privat
Le dai jos vara, eu mi-am luat in dec 2017 un set, nici acum nu l-am montat, daca vrea careva 100 lei , pm, fata spate
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa E

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR