Ai uitat parola?

• doicutbogdan

• Mesaje scrise: 2
  • Masina: Astra din 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat in: 11 Jun 2019

• Garaj Mesaj Privat
Salut! Detin un opel astra H . Masina a fost cumparata din Germania si apare pe ecran Display Safe . Mentionez ca este un CD30 MP3 si ecranul cred ca este schimbat pentru ca este acela "mare" si color . Dupa cautari pe acest forum am vazut ca trebuie sa ai niste cartonase cu Car Pass. Eu le detin pe ambele. Cum se poate face imperecherea. Nu am un tester . Nici Op-com nici tech2 . Si am mai incercat sa tin tasta AS sa adaug codul dar nu ma lasa . Atunci cand tin AS cu contact nu se aprinde casetofonul dar dupa ce iau degetul de pe AS se aprinde . Butonul functioneaza. Astept un raspuns . Multumesc anticipat !

MODEL: Astra 2007
MOTOR: 1.9
  • bibu16v

• Mesaje scrise: 3,549
  • Masina: Astra X16XEL din 1995
  • Cont inregistrat in: 25 Jan 2016

• Garaj Mesaj Privat
Adresează-te unui meseriaș...e singura variantă. Pe-aici, pe forum, @34KLA(Craiova) și @CristianTM(Timișoara) te pot rezolva cu certitudine...cred că mai sunt și alții...folosind funcția ”căutare”, în dreapta sus pe oricare pagină de pe acest forum, o să găsești o roabă de informații pe temă.
  • 34KLA

• Mesaje scrise: 5,246
  • Masina: Signum z19dth din 2008
  • Cont inregistrat in: 08 Sep 2004

• Garaj Mesaj Privat
daca le trimiti la craiova, te ajut eu.
  • dan costea

• Mesaje scrise: 337
  • Masina: Astra x14xep din 2008
  • Cont inregistrat in: 25 Nov 2010

• Garaj Mesaj Privat
Fara tester nu aveti nici o sansa.Ma indoiesc ca aveti si PIN de la displayul schimbat.Asa ca cel mai sigur apelati la una din solutiile de mai sus.
  • lupan bogdan

• Mesaje scrise: 189
  • Masina: Astra Z14xep din 2004
  • Cont inregistrat in: 18 Mar 2016

• Garaj Mesaj Privat
Bună .... imperechere direct pe masina dar ai nevoie de toate car pass inclusiv al masinii tale.. nu stiu daca reusesti cu op-com... la Bv. te ajut eu...
  • doicutbogdan

• Mesaje scrise: 2
  • Masina: Astra din 2007
  • Cont inregistrat in: 11 Jun 2019

• Garaj Mesaj Privat
Multumesc tuturor pentru raspuns . Momentan nu pot sa ajung la brasov sau in alta parte . Am gasit un tester delphi(cablul). Programul nu stiu care este. Se poate cu el ? Dar persoana nu stie sa il foloseasca ..daca m as documenta putin as putea sa il fac eu .
  • dan costea

• Mesaje scrise: 337
  • Masina: Astra x14xep din 2008
  • Cont inregistrat in: 25 Nov 2010

• Garaj Mesaj Privat
Nu aveti nici o sansa cu Delphi.Acesta sete un tester multimarca dar nu are posibilitatea de programare la Opel,

Discutii similare

Intra si tu in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Solutii la probleme tehnice
check Mai putine reclame
check Intalniri locale
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata