Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa E
  • IDumitrache

  • Mesaje scrise: 49
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2019 B14XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Feb 2019

  • Mesaj Privat
Buna ziua,
Am intrat in contul myopel si am gasit urmatorul mesaj: "Rechemare pt. autovehiculul dv. Este o actiune de teren pt. autovehicululul dv... Va rugam contactati dealerul pt. mai multe informatii". Am sunat la Radacini Motors Iuliu Maniu si mi-au spus ca este vorba despre un update de soft, ceva legat de nivelul de noxe. Am facut o programare la ei. A fost cineva pana acum la dealer pt. acest update de soft? Cat dureaza? Ati observat ceva diferit la masina dupa? Am citit un caz pe forum, o persoana s-a dus la dealer pt un update de soft la un Crossland X si apoi a avut ceva probleme cu masina (multi martori aprinsi in bord...problema s-a rezolvat dar dupa inca vreo 3 drumuri la dealer). Si inca ceva...sunt ok cei de la Radacini Iuliu Maniu? Pe google am citit pareri impartite. Ma apropii de prima revizie a masinii, mi-au comunicat un pret mult mai ok decat Di-Bas si mi-au spus ca pot sta langa masina cat se face revizia. Sper sa fie totul ok.
  • critix

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Alba
  • Masina: Corsa 2019 B14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Salut
Eu am primit in myopel acel mesaj. Dar masina mea nu era inca ajunsa in tara (masina noua). Am vb cu dealerul si mi-au facut update la soft inainte sa o iau. Nu stiu cum a fost inainte de update, nu stiu cat dureaza operatiunea... Vad ca dupa 3000km, e ok...Very Happy
  • IDumitrache

  • Mesaje scrise: 49
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2019 B14XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Feb 2019

  • Mesaj Privat
Am fost acum o saptamana la Radacini iuliu Maniu pt revizie. Totul a fost foarte ok. Am putut sa stau langa masina pe durata reviziei. Oamenii s-au purtat foarte frumos. Au facut si update-ul de soft - a durat aprox. 20 minute. Pretul a fost 589 lei...ulei, filtru ulei, filtru aer, filtru polen + o verificare generala a masinii. La di bas cereau 850. Am plecat multumit 🙂
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa E

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR