Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum
  • Vlad88

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2019

  • Mesaj Privat
Salutare.
1. Am observat la o alta Vectra, ce-i drept din 2009, cã avea o navigatie latã si mare, cu Bluetooth. În acelasi loc unde stã Siemens-ul meu din 2005 ( spunea cã e originalã ) Pot monta asa ceva pe masina mea?
2. Cineva mi-a spus cã as avea cablajul pentru oglinzile rabatible electric deja montat pe masinã. În cazul acesta, ce piese ar trebui sã achizitionez pentru acestã modificare? Mulțumesc.


MODEL: Vectra 2005
MOTOR: Z19DTH
  • AlexDmi

  • Mesaje scrise: 537
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2007 Z20NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Feb 2009

  • Mesaj Privat
1 - Poti monta daca iti faci trecere la full can. Daca te intereseaza, am eu cam toate piesele pentru o trecere de la half can la full can, putem discuta mai multe prin PM.
2 - Cablajul nu cred ca are relevanta. Ai nevoie de module si oglinzi cu motorase.
  • Vlad88

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2019

  • Mesaj Privat
Ți-am trimis mesaj în privat, dar vãd cã nu se proceseazã fiind membru nou pe aici :/ Watsapp?
  • Vlad88

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2019

  • Mesaj Privat
Mașina are dublu climã, ABS, ESP, și chiar avea navigația NCDC 2015 care mi s-a stricat. Și din moment ce nu gãsesc alta și asta aratã mai mișto.. iar volanul de ce trebuie schimbat? Gãsesc comenzi full-can și gata. Iar prin refãcut cablajul la ce te referi? Se poate face fãrã demontarea bordului? Iti scriu aici pentru ca nu mi se permite in PM.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR