Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • Skywalker73

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Corsa 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mar 2013

  • Mesaj Privat
Are cineva limba romana in meniurile de pe Navi 900? Eu am intrebat la cele doua reprezentante Opel din Brasov insa am primit raspunsuri negative. Nu exista o actualizare de soft pentru adaugarea limbii romane. Continui sa intreb despre acest lucru pentru ca un prieten de-al meu are o Astra J din 2010 si a primit actualizare de soft si are acum limba romana. Nu inteleg... Pe un model mai vechi se poate insa chiar pe modelul meu nu? Mi-a spus cineva ca abia din 2015 au pus limba romana. Si inca ceva ce nu inteleg... Romania parca e in UE din 2007 si abia din 2015 a pus Opel limba noastra pe navigatie. Am inclusiv limba turca si finlandeza dar romana nu. Mi se pare foarte ciudat si revoltator pina la urma. Chiar este limba romana ultima din UE si n-a meritat atentia celor de la Opel? Multumesc tuturor!


MODEL: Opel Astra J Sports Tourer 2013
MOTOR: 1.6 l Diesel
  • manmarian

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2014 B16DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Oct 2018

  • Mesaj Privat
Astra j din 2014 cu navi 950, am lb românã !
  • laur210476

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A 16 XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jul 2018

  • Mesaj Privat
Salutare !
Am un Astra J - 2012 Noiembrie cu NAVI 600 ... nici eu nu am lb.romana ! ...la reprezentata "OPEL" nu au nici macar acele carduri cu update-urile la hartile Europei + Romania (2018 - 2019 ) ! ...sub pretextul ca,nu le-au trimis update-urile cei de la firma mama...! A trebuit sa gasesc pe olx la un tip ! ...merge perfect !
Si eu as fi interesat de un update de soft ...,si in lb.romana ,daca stie cineva ......,cu multumirile de rigoare !
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR