Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • Emanuel Horatiu Bade

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2008 A17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jul 2019

  • Mesaj Privat
Buna seara Doresc o informatie legata de urmãtoarea problemã cu care m-am confruntat astãzi În cursul zilei am fost la o locație unde se efectueazã Itp-ul la persoana pe care o cunosc de foarte mult timp și un de am facut reviziile și la masina deținutã anterior M-am lovit de urmãtoarea problemã, in partea pasagerului in interior lângã prag se aflã fereastra de vizitare pt seria sasiului care din pacate la mine este atât de ruginitã încât nu sa putut distinge nici o cifra Omul si-a dat toata silința a curãțat locul dar degeaba În final mi-a spus cã trebuie sã merg la RAR pt repoansonare L-am întrebat dacã nu se pot lua in considerare volanul original cu seria de pe stâlp sau tãblița din compartimentul motor Raspunsul a fost negativ motivînd ca trebuie autentificare RAR Intrebarea mea este este justificatã afirmația sau ii este teama sa dea OK fara stanga de pe caroseria? Vã doresc tuturor un weekend frumos Cu respect Horatiu


MODEL: Astra 2008
MOTOR: A17DTJ
  • IOctavian

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Galati
  • Masina: Meriva 2007 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2018

  • Mesaj Privat
Se merge la RAR pt repoansonare.
  • bibu16v

  • Mesaje scrise: 6,451
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Omul a fost corect, așa se face.
PS Cum poate sã fie atâta ruginã acolo, încât sã distrugã seria, la o mașinã de (doar) 11 ani? Ai pești prin mașinã?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR