Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • iliutza

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Spania
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jan 2015

  • Mesaj Privat
Salut baieti!am si eu o nelamurire...am o insignia din 2010 si dupa cum stiti in cotiera are portul usb si auxiliar..problema e ca dintr-o data nu mai merg...nu imi mai vede nici usb-urile nici auxiliarele ce le contectez...ma puteti ajuta voi cu ceva?!ca in carte nu am gasit nimic!multumesc!
Skip ads

  • lbanias

  • Mesaje scrise: 692
  • Locatie: Timis
  • Masina: Insignia 2009 A20NHT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Ti-a mers vreodata auxiliarul corect ? Eu am incercat sa trimit muzica de la telefon Android la DVD800 prin intrarea de 3.5 mm cu jack stereo si se aud doar inaltele. Citeam undeva ca intrarea aia e pentru i-phone si stiu ca multe casti normale care merg pe i-phone nu merg pe Android. Sa fie diferenta de conectica din poza asta ?
  • finubv

  • Mesaje scrise: 22
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Apr 2014

  • Mesaj Privat
Salut!
Asigura-te prima oara ca stik-ul este formatat cu fat32, pt ca playerul nu vede altceva. Daca zici ca a mers pana acum si problema a aparut brusc, foarte probabil s-a slabit/oxidat o mufa care face legatura cu playerul. Gasesti pe net tutoriale cum sa demontezi unitatea dvd, eu am demontat-o si nu este greu!
  • lbanias

  • Mesaje scrise: 692
  • Locatie: Timis
  • Masina: Insignia 2009 A20NHT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Am probat pe alta Insignia și acolo mergea portul aux, adica se auzea si bass. La mine parca am impresia ca nu intra complet jack-ul. Are cineva vreo procedura de demontare, amsamblul ala se poate scoate? Se depladeaza putin fațã - spate dar mai mult nu am curaj sa trag.
Skip ads

  • MariusCanaria76

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Olt
  • Masina: Insignia 2009
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2019

  • Mesaj Privat
Salutare ai rezolvat ceva ? Am și eu o problema asemãnãtore când introduc mufa se mișcã nu face contact cum trebui pare sa se fi lãrgit gaura acolo , știe cineva dacã se poate schimba ?
  • MariusCanaria76

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Olt
  • Masina: Insignia 2009
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2019

  • Mesaj Privat
Salutare , am și eu o întrebare la voi , Vreau sa înlocuiesc mufa aux cu una USB la Insignia este posibil așa ceva ?
  • gigiore

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2008 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jul 2014

  • Mesaj Privat
E ca si cum ai incerca sa pui cutia de viteze de pe Insignia pe o Dacia 1300.
Daca mai vrei inca o mufa USB, poti sa incerci cu un USB Hub infipt in usb-ul pe care il ai deja. Aia e posibil sa mearga.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR