Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Aursav

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Agila 2005 h421839
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Dec 2013

  • Mesaj Privat
Va salut Domnilor!
Ma intereseaza daca cineva dintre voi, a montat inventia asta (HHO) pe un Opel Agila diesel, il rog sa-mi dea si mie ceva informatii. Daca functioneaza, si ce randament ar mai putea avea la un motor atat de mic (1300 c).
Va multumesc anticipat !
Skip ads

  • 13nicu

  • Mesaje scrise: 1,487
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2002 hatch y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2012

  • Mesaj Privat
Si noi te salutam ......... ai citit insa ce s-a discutat pana aici ?
  • adrian cobra

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1997 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2010

  • Mesaj Privat
salut ,in legatura cu consumul ,am gasit un un anunt,(((,http://www.ecovapor-tips.com/ro1H72Z28k/)))))Fuel Shark Saber,nu stiu cit este de adevarat,,pareri¿
  • mecaNIK

  • Mesaje scrise: 2,204
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2010 confidential
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Alaturi de magnetii si gaurile in electrodul bujiei face parte din sectiunea ....ce face omu' cand n-are de lucru'....adica da banii pe prostii.
Skip ads

  • vulpoiu ionel

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Agila 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Feb 2012

  • Mesaj Privat
Am pierdut timpul degeaba citind discutiile purtate de prin 2010 si pana in 2014 despre HHO.
Am inceput citind ca un novice si am terminat mai prost decat eram,pana cand unii sau dumerit altii facand experiente pe care din egoism nu le relata si altora mai detailiat,au aparut pe piata gata costruite la preturi mari pentru buzunarele noastre si care nu au randamentul asteptat.Asa ca D-lor trebuie sa muncim mai mult(ore suplimentare)sa castigam bani mai multi ca sa putem cumpara combustibil mai mult pentru a folosi autoturismele mai mult.
Cu stima !
  • costy_creete

  • Mesaje scrise: 62
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2005 z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Oct 2010

  • Mesaj Privat
copii am citit si eu ce ati scris pe aici..................eu am avut un cielo din 95 si am avut instalatie de hidrogen prin 2008 si am fost multumit de ea la prima proba am iesit cu un consum de 8,2 litri la 200km facuti afara ff putin in oras fara hho lua cam 6-7/%astea fiind spuse trageti concluziile (toata instalatia era facuta de mine celula si tot ce mai trebuie acum in 2014 am facut o celula hho cu filtru si tot ce trebuie pt un sprinter 1999 motorizare 2300cc motor simplu fara turbo de 80 cai sasiu 4t cu un consum de 11 si ceva la suta. La asemenea consum nu prea mai iese nimic daca o sa am timp am sa postez si noul consum bafta tuturor si sper sa va incredeti in hho eu unul spun ca merita (ca tot romanul l-am facut acasa si am ajuns cu bani putini )Totul e posibil daca vrei cu adevarat
  • costy_creete

  • Mesaje scrise: 62
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2005 z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Oct 2010

  • Mesaj Privat
am postat aici pt ca am avut un opel h si am cautat si eu la inceput sa gasesc pe cineva ca are montat si sa spuna ca merita sau nu multa bafta
  • dem28us

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Ce parere aveti de asta? http://ultimate-cell.ro/UCCE.html sau http://ideea-zone.ro/ Cunosc pe cineva care a montat pe un VW Transporter, dar nu de mult timp. Din discutii, la putere s-ar simti ceva, sa vedem si la consum. Pret, din spusele lui, in jur de 400euro.
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Alta vrajeala
  • cristi guzga

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Galati
  • Masina: Zafira 2006 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2019

  • Mesaj Privat
Salut!
De la ultimul comentariu din 2010, se pare ca tehnica HHO a evoluat.
Deja oricine isi poate cumpata o instalatie HHO pt orice tip de motor cu doar 1000 de euro.

https://youtube.com/watch?v=SeyyEFUZ2nY
  • arachnid

  • Mesaje scrise: 391
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Vectra 2006 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Salutare! Astept si eu niste pãreri de la cei care ati montat sistemul H20 pentru reducerea consumului de carburant!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR