Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • RAlexandru109

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Apr 2020

  • Mesaj Privat
Salut, ce arcuri fata si placute fata imi puteti recomanda ?

Eu am optat pentru arcuri fata KYB RA3976 sau RA3977 (inafara de 10 lei care ar fi diferentele)

Am ales lichid de frana ravenol dot 4, 1.5 litrii, e de ajuns cu aerisiere si tot ?

Am ales placute TRW sau TEXTAR, dar nu stiu care , sunt de la 160 la 210 lei si diferite dimensiuni, eu am jantele pe 18, din fabrica. nu stiu ce dimensiune sa aleg la placute Smile

o sa comand de pe targuldepiese. ro Smile
E ok ce am ales? masina mea nu are buton sport tour, nu cred ca are suspensie flexiride, desi in carte scrie sports tourer
  • RAlexandru109

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Apr 2020

  • Mesaj Privat
mda...am sunat la epiesa si cica sa le zic ce placute de frana au ca ei habar nu au nici cu seria de caroserie in fata

aveti idee la ce se refera ?
  • matei niculae

  • Mesaje scrise: 418
  • Locatie: Italia
  • Masina: Insignia 2010 A20dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2018

  • Mesaj Privat
RAlexandru109 a scris:Salut, ce arcuri fata si placute fata imi puteti recomanda ?

Eu am optat pentru arcuri fata KYB RA3976 sau RA3977 (inafara de 10 lei care ar fi diferentele)

Am ales lichid de frana ravenol dot 4, 1.5 litrii, e de ajuns cu aerisiere si tot ?

Am ales placute TRW sau TEXTAR, dar nu stiu care , sunt de la 160 la 210 lei si diferite dimensiuni, eu am jantele pe 18, din fabrica. nu stiu ce dimensiune sa aleg la placute Smile

o sa comand de pe targuldepiese. ro Smile
E ok ce am ales? masina mea nu are buton sport tour, nu cred ca are suspensie flexiride, desi in carte scrie sports tourer
cred cã diametru la riscurile de frînã fațã sint de 296 ventilate și pe spate 293 normalei eu pun numai trw kit complet
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR