Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel X
  3. Opel Crossland X
  • bazate

  • Mesaje scrise: 479
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Grandland X 2018 B12xht
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Sep 2016

  • Mesaj Privat
Dupa cautari fara succes pe net intreb aici: a cumparat cineva tavita inaltatoare portbagaj care vine ca optional? Aveti vreun site cu acest produs?
Sau cineva care are deja poate oferi codul din interior?
Spre deosebire de Grandland la Cross vad ca panourile laterale au deja suportii pentru raft/separatotul/inaltatorul flex floor sau cum se numeste deci trebuie doar adãugatã o piesa.....la alte modele daca nu activezi optiunea de baza nu ai pe de sa sustii acest panou.


MODEL: Crossland X 202020
MOTOR: F12xhl
Skip ads

  • bazate

  • Mesaje scrise: 479
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Grandland X 2018 B12xht
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Sep 2016

  • Mesaj Privat
A montat cineva folie geamuri spate? Sunt curios daca au fost probleme la ochiurile mici laterale.
Dar huse de unde ati cumparat si la ce preturi?
  • bazate

  • Mesaje scrise: 479
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Grandland X 2018 B12xht
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Sep 2016

  • Mesaj Privat
Update: tavita portbagaj e intre 1000 si 1200. Am gasit la dezmembrari mult mai ieftin.
  • cosmin_b

  • Mesaje scrise: 168
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Grandland X 2018
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2018

  • Mesaj Privat
Pt huse vezi foto la https://www.huse.ro/galerie-foto-huse-auto/opel
Skip ads

  • ioppo

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Crossland X 2019
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Feb 2020

  • Mesaj Privat
bazate a scris:Update: tavita portbagaj e intre 1000 si 1200. Am gasit la dezmembrari mult mai ieftin.


Pai tu ai luat masina fara acea platforma? HAbar nu aveam ca se poate...
  • Lafi
  • *
  • 8 mesaje
  • din 04 Jun 2019
  • Crossland X 2019 HN05
  • Gorj
  • Lafi

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Gorj
  • Masina: Crossland X 2019 HN05
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2019

  • Mesaj Privat
cosmin_b a scris:Pt huse vezi foto la https://www.huse.ro/galerie-foto-huse-auto/opel

Bunã ziua, îmi poate recomanda cineva huse scaune crossland x 2019? Sã fie calitate și dedicat crossland x, am înțeles ca e mai greu de montat pe bancheta spate deoarece bancheta de șezut se demonteazã mai greu. Mulțumesc anticipat!
  • putinciosu

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Crossland X 2018 ENG-3CYL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2020

  • Mesaj Privat
Salut,
Eu am comandat huse de pe HUSE.RO anul trecut pentru Crossland x .Pot spune ca sunt multumit, comparându-le cu cele din comert care se deformeazã, se lãbãrțeazã. O singurã datã am luat din comerț pentru un Renault Megane 2 și mi-a ajuns.
Pentru comanda pe care am fãcut-o, respectivii mi-au cerut sã le trimit poze cu scaunele si bancheta, cu toate ca susțineau ca au matrițe pentru toate modelele. Rezultatul este bun, nu s-au deformat. descusut . Un plus la cele comandate, dupã pãrerea mea, este cã poți sã alegi culoarea, textura, culoarea aței, poți alege dacã vrei si pentru cotiera sau tetiere. Se pot face combinații de culori pentru șezut, laterale, etc.
ÃŽn mare sunt mulțumit, (se putea și mai bine, pentru cei ~550 lei).
Sper sã-ți faci o pãrere si postarea te va ajuta sã te hotãrãști!
  • skitty

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Crossland X 2019 B12xHT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Am facut un upgrade la iluminatul din portbgaj.

  • livcro

  • Mesaje scrise: 4,536
  • Locatie: SIBIU-RM. VALCEA
  • Masina: Grandland X 2018 D20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2005

  • Mesaj Privat
bazate a scris:Dupa cautari fara succes pe net intreb aici: a cumparat cineva tavita inaltatoare portbagaj care vine ca optional? Aveti vreun site cu acest produs?
Sau cineva care are deja poate oferi codul din interior?
Spre deosebire de Grandland la Cross vad ca panourile laterale au deja suportii pentru raft/separatotul/inaltatorul flex floor sau cum se numeste deci trebuie doar adãugatã o piesa.....la alte modele daca nu activezi optiunea de baza nu ai pe de sa sustii acest panou.


MODEL: Crossland X 202020
MOTOR: F12xhl


La grandland am optiunea asta, numai ca nu e o piesa distincta. Pur si simplu podeaua la portbagaj se poate monta jos (capacitate mare bagaje, pentru concediu, dar cu un prag putin incomod) sau se monteaza la partea superioara...e capacitatea mai mica cu vreo 50 -60 litri insa pragul ala dispare, podeaua vine la nivelul buzei portbagajului. Astfel e f comod in viata de zi cu zi, cand nu ai multe bagaje de carat.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel X
  3. Opel Crossland X

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR