Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • Vabagiu

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Astra 2005 Z1.7DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2019

  • Mesaj Privat
Am o intrebare as dori sa imi iau un cd 70 navi are ecran cid doar ca sunt de vectra c se potrivesc pe astra h?


MODEL: Astra 2005
MOTOR: Z1.7DTH
  • sebage

  • Mesaje scrise: 2,470
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Cum anume ai de gand sa le adaptezi fizic? Ma refer la forma CD70 si la rama CID.
De ce ai face o astfel de modificare (presupun ca pretul este destul de maricel) si ce anume ai avea de castigat?
Sincer, sunt decente ca dotare, atunci cand le ai. Dar ca sa dai bani pe ele, eu zic ca sunt depasite, presupun ca stii ca nu te poti astepta la mare lucru. Si mai ramai si cu faptul ca vor arata ca naiba (CD-ul avand alta forma, iar rama pentru CID este mai mare, nu va potrivi rama ta).
  • Vabagiu

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Astra 2005 Z1.7DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2019

  • Mesaj Privat
Uite aici eu zic ca seamana dece nu s-ar potrivi? Fizic nu ar fi o problema cu rama as adaptao eu cumva ma intereseaza sa nu am ptobleme pe partea video adica sa nu imi afiseze etc fizic nu ma deranjeaza adaptez eu cumva multumesc de raspuns




  • sebage

  • Mesaje scrise: 2,470
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Eu zic sa te uiti atent, dar foarte atent, la linia bordului tau, care are acel A ... pe mijloc, inclusif pe mijlocul HU, apoi sa te uiti la acest HU de pe Vectra C, care este lis/plat. Incercari cu acea rama, am mai vazut si sincer, a iesit de porc Smile Sinugura varianta care a iesit placuta ociului, a fost a acelor rame, printate 3D, fisierul pentru printare, se gaseste si pe net (alte costuri, alta alergatura), sau cumpararea unei rame originale, SH.
Insa tot o sa ramai cu acest CD70NAVI, care va iesi din planul bordului si va bate la ochi.
Si tot nu inteleg, castigul dupa o astfel de lupta Smile
  • sebage

  • Mesaje scrise: 2,470
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Doamne fereste! Cum am putut scrie, execrabil! Imi cer scuze celor care au citit!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR