Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • BIonut888

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2013
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2018

  • Mesaj Privat
Salutare , dupa ce am incercat sa fac upgrade de la navi 600 la navi 900 , am bagat stick-ul si acum imi apare "eroarea din imagine " . Problema este ca nu pot sa revin la navi 600 nu merge radio , config etc..Ce solutii pot sa am ? Multumesc !
Skip ads

  • Alinmihai1985

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2013
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jul 2019

  • Mesaj Privat
Salut tuturor,
Am incercat sa fac un update la o navi 600 de pe urmatorul link: https://www.vxoc.org.uk/foru...V600-to-a-NAV900.
Nu am reusit si acum imi apare o eroare https://www.clubopel.com/808...767_zegpindvh.jpg , ca cea a lui Blonut888.
Cum reusesc ca revin la vechile setari. Acum nu mai merge nimic (radio + navigatie), si imi apare acea eroare.
Se poate sa resetez navigatia la vechile setari sau sa ii fac un update?
Am vazut ca se poate face update-ul, dar nu am gasit pasii. Am incercat sa bag un card cu navi 2018-2019 si nu am rezolvat nimic.

Ma poate ajuta careva?

Multumesc anticipat.
  • cotadragos

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2013
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2019

  • Mesaj Privat
Aceeasi problema o am. Am facut cca 10 cd-uri si nu reusesc sa ajung mai departe de acest punct. A gasit cineva rezolvare la asta?
Multumesc
  • cotadragos

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2013
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2019

  • Mesaj Privat
Eu am rezolvat-o. Am desfacut bucati unitatea optica si am gasit inauntru o moneda de 20 eurocenti, probabil bagata acolo din greseala. Cu unitatea in mana, cu firele atarnand am bagat pentru inca o data cd-ul si a luat-o din prima la instalat restul. Totul a mers ok.
Skip ads

  • Alinmihai1985

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2013
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jul 2019

  • Mesaj Privat
Salut!
Mie mi-a fãcut cineva cd-ul. Dacã vreți încarc imaginea bootabila pe un link. Si scrieri voi cd-ul.
  • baard

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2016

  • Mesaj Privat
Salut, la ce viteza ati scris cd-ul? eu reusesc sa il fac la minim 8.7x din pacate, nu am un dvd mai vechi care sa scrie la viteza mai mica de 4x dupa cum am vazut ca e recomandat in forum. Nu m-as risca sa incep pana nu sunt sigur ca masina reuseste sa citeasca ce e pe disk.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR