Ai uitat parola?

1. Home
  2. Publicitate
  • rmg

• Mesaje scrise: 104
  • Masina: Astra Z20LET din 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat in: 02 Nov 2007

• Mesaj Privat
Salutare, am o corsa C din 2005 careia vreau sa-i schimb ceasurile din bord. Aveti cum sa ma ajitati cu recodarea sau e prea veche masina? Multam!
  • maiandrei

• Mesaje scrise: 4,700
  • Masina: Insignia B20DTH din 2018
  • Cont inregistrat in: 20 Dec 2004

• Mesaj Privat
Salut, te rog scrie o cerere de oferta pe edsauto.ro
  • Ilie-Cristian

• Mesaje scrise: 4
  • Masina: Astra A17DTR din 2010
  • Cont inregistrat in: 25 Feb 2021

• Mesaj Privat
M-am lămurit cu EDS: am cerut o ofertă, m-a sunat cineva. Foarte arogant, parcă îmi zicea du-te nene și lasă-ne. Vă las sănătoși!
  • maiandrei

• Mesaj Privat
Multumim pentru urari, la fel si dvs!
  • Daniel

• Mesaje scrise: 2,753
  • Masina: Astra A17DTJ din 2012
  • Cont inregistrat in: 06 Dec 2004

• Mesaj Privat
Ilie-Cristian a scris:M-am lămurit cu EDS: am cerut o ofertă, m-a sunat cineva. Foarte arogant, parcă îmi zicea du-te nene și lasă-ne. Vă las sănătoși!

Eu am lăsat cerere de oferta online și m-au sunat imediat. Au răspuns repede și bine: recomand.
  • maiandrei

• Mesaj Privat
Multumesc pentru feedback, Daniel.
Dl Ilie-Cristian a sunat la 9:20, a lansat cerere de oferta la 9:36, la 9:45 avea raspuns la cererea de oferta iar la 9:53 a avut o convorbire cu colegul meu pe marginea ofertei. I s-au explicat cateva aspecte legate de comportamentul masinii, insa pentru cateva lucruri era necesara prezentarea in service. Mai devreme de o saptamana nu s-a gasit loc liber, insa i s-au oferit diverse variante de programare, care nu se potriveau cu timpul liber al dumnealui. Vestea ca nu lucram pe 1 iunie a umplut paharul, a multumit frumos si a inchis.
Probabil ca nu i-a placut vocea grava a colegului, ca altceva nu pot sa remarc - daca si dl. Ilie este de acord, pot atasa inregistrarea discutiei.

Eu, ca si client, as percepe ca un lucru bun faptul ca un furnizor de servicii este foarte aglomerat.
  • Dragos Ene

• Mesaje scrise: 361
  • Masina:
  • Cont inregistrat in: 01 Oct 2014

• Mesaj Privat
Salut,
Nu sunt genul care sa aducă laude sau omagii și nici sa ma bag in discutii dar oamenii de la acest service chiar se străduiesc sa ofere solutii, sa gaseasca loc printre programari, sa aiba un pret decent si multe altele. Merg cu Zafira mea de 5 ani la acest service atat pentru reviziile obisnuite cat si pentru diverse alte probleme si totul a fost ok, imi ofera siguranta in exploatarea masinii. Chiar ma gandeam sa schimb marca de autoturism dar, datorita acestui service, voi merge in continuare pe Opel.
Zi faina sa aveti!
  1. Home
  2. Publicitate

Intra si tu in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata

CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR