Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila A
  • Roberto845

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Olt
  • Masina: Agila 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Feb 2012

  • Mesaj Privat
Buna ziua de cateva zile mi-am achizitionat un Opel Agila din 2002 la 80.000 km recent adusa din Germania!
La consum cu o viteza de 80-100 km la ora am avut un consum de 5%.
As avea o serie de intrebari:
1.Care este viteza maxima ?
2. Probleme cu afisajul la bord, Imi indica -38 de grade celsius desi afara sunt 1,2 grade , ce pot face?
3. Cum setez ora la ea?
4. Geamuri electrice dar cel din stanga la sofer nu se poate lasa in jos, ce pot sa ii fac?

Multumesc si astept un raspunsurile voastre!
  • vergil bora

  • Mesaje scrise: 120
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Agila 2001 Z10XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Roberto845 a scris:Buna ziua de cateva zile mi-am achizitionat un Opel Agila din 2002 la 80.000 km recent adusa din Germania!
La consum cu o viteza de 80-100 km la ora am avut un consum de 5%.
As avea o serie de intrebari:
1.Care este viteza maxima ?
2. Probleme cu afisajul la bord, Imi indica -38 de grade celsius desi afara sunt 1,2 grade , ce pot face?
3. Cum setez ora la ea?
4. Geamuri electrice dar cel din stanga la sofer nu se poate lasa in jos, ce pot sa ii fac?

Multumesc si astept un raspunsurile voastre!


Salut !Eu cu a mea tot motor de 1.0 am mers cu max.145 pe A1,A2.Si cred ca mergea si mai mult dar nu-mi place viteza si nici amenzile.
Pentru afisajul de temperatura vezi poate e defect senzorul sau are gheata pe el (este in bara fata ) .Ptr setat ora da-mi bip la 0749037720 si-ti spun .La fel si de geam .
  • IVali

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jan 2021

  • Mesaj Privat
Buna ziua , am si eu un opel agila 1.0 , de curand am rupt cutia la ea , am montat una de 1.2 din dezmembrari , dar am patit o chiestie , motorul da sa moara daca il scot din viteza si nu am demaraj mai mult de 80 90 nu ia am pus tester ul pe ea nu imi arata nimic , stit cumva de la ce ar putea fi ? Precizez ca cutia luata din dezmembrari functioneaza perfect.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR