Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Impresy

  • Mesaje scrise: 55
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2019

  • Mesaj Privat
Salutare grup.

As vrea sa imi schimb masina si nu stiu exact ce sa imi iau(tot una mica sau un SUV). Ma gandeam la noul model de Insignia cu motor 2.0 sau GrandLand X cu motor de 2.0. Din cate am inteles, GrandLand X nu are tractiune 4x4.
Masina o sa aiba o vechime de 2 ani, maxim 3 ani.
Astept pareri pro si contra plus alte sugestii de masini. Nu veniti cu bmw, aurdi, volvo, mercedes...

Va multumesc mult si va doresc o seara cat mai placuta si Craciun Fericit tuturor.
  • bibu16v

  • Mesaje scrise: 6,497
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Mulțumesc. Sãrbãtori fericite și ție!
PS
În materie de Opeluri ești cam nehotãrât, dar mãcar știi precis cã vrei Opel(pardon, Vauxhall), e un început promițãtor. Sau nu.
Pe de altã parte, dacã Grandland X nu are 4x4(=16)(nu știu dacã are și nici nu mã intereseazã), pe de altã parte, Insignia are, mã rog, unele modele(nici ele prea lãudate). Deci, logic, asta e. Nu e complicat. My 2 pennies opinion.
PS2
HO-HO-HO, Merry Christmas!
  • Impresy

  • Mesaje scrise: 55
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Insignia 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2019

  • Mesaj Privat
@bibu16v, mare lucru nu ai zis.... E ok GrandLand X fara 4x4? Are careva un suv fara tractiune 4x4? Cum se comporta etc... Nu folosesc suvul ptr padure, osa fie doar prin oras, autostrada si pe la tara cand vin in tara(vara)
  • bibu16v

  • Mesaje scrise: 6,497
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Corect, dar nici tu n-ai fost un monument de elocvențã, de-aici și rãspunsul...Acum cã ai detaliat scopul achiziției, probabil cã vei primi rãspunsuri mai pertinente. Baftã.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR