Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra K
  • GNiculcioiu

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2022

  • Mesaj Privat
Salut forum! Asa cum am scris si in titlu as vrea sa imi achizitionez acest opel :https://www.olx.ro/d/oferta/opel-astra-k-1-6d-euro-6-an-2016-126000km-IDg5olw.html?reason=observed_ad
As vrea parerile posesorilor de 1.6, 136 - automat si la ce sa fiu atent daca doresc sa achizitonez aceasta masina. Multumesc


MODEL: Astra K
MOTOR: 1.6 136

LOCATIE: Bucuresti
  • alexx1402

  • Mesaje scrise: 1,753
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2017 B16DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Aug 2010

  • Mesaj Privat
Aproape 170k km, nicio problema pânã acum. Înafara de burdufurile la amortizoarele de pe fațã și consumabile nu am din fata schimbat nimic.
PS: mașina nu a circulat în România.
  • DRosiuoru

  • Mesaje scrise: 382
  • Locatie: Arad
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mar 2022

  • Mesaj Privat
Salut , daca are carte service verifica si cand s-a facut schimbul de ulei si la cutia automata ( sa nu ai surpreze mai tarziu cu costuri mari ) . Verifica bine si puntea spate ( am o banuiala , dupa ce am vazut pozele din anunt ) .
  • GNiculcioiu

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2022

  • Mesaj Privat
La ce te referi cand spui ca ai o banuiala la puntea spate?
  • bibu16v

  • Mesaje scrise: 6,457
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Aș fi și eu curios ce s- a putut vedea la puntea aia din niște amãrâte de poze și alea „artistice”...nici tata lu” Superman n-are o privire așa agerã, în coordonate 3D...dar deh, smatphone-ul, camera sa și whatsapp-ul i-a avansat pe unii, la excepțional, în tehnicieni de înaltã performanțã, care pot face orice din cele 3 minuni tehnologice, dela desen tehnic, telemetrie și geodezie, studii geo, mecanicã, diagnozã și geometrie unghiurile direcției și câte și mai câte, deși nu au trecut sau deschis în viața lor un curs de disciplinã tehnicã, necum sã-l aprofundeze. Și sunt al dracului de mulți pe zi ce trece...
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra K

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR