Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum
  • GBi7957

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 2003 Y20dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jan 2022

  • Mesaj Privat
Salut am la mașina o singura cheie și aș vrea sã mai fac una ,daca iau alta cheie din dezmembrãri poate fi codata pe mașina mea


MODEL: Vectra 2003
MOTOR: Y20dti
  • marius-opel

  • Mesaje scrise: 516
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Nov 2016

  • Mesaj Privat
du-te la un puct de copiere chei( din orasul tau) si intreaba si de tlc /inchiderea centralizata a masinii tale!poate iesi la un pret bun.
pe urma trebuie si un op-com /electronist care stie sau cineva priceput sa-ti lucreze direct din mufa-via ecu ptr definitivare proces de recunoastere cheie tlc cip!
ai car-pass al masinii tale?
  • GBi7957

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 2003 Y20dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jan 2022

  • Mesaj Privat
300 cu cheie și programare
  • sebage

  • Mesaje scrise: 2,477
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Desi eu chiar nu tin partea celor care se ocupa cu asa ceva (am eu ofurile mele, justificate), trebuie sa recunoastem si investitia lor in scule, documentare, studiu si materiale. In urma acestor investitii, trebuie cumva sa recupereze si sa mai si castige, altfel, munca fara castig ... nici la manastire nu mai gasesti.
La un pret mai mic (considerabil mai mic), ai putea sa ajungi doar daca ai putea sa rezolvi in regie proprie (adica tu) sau cu ajutorul unui coleg/prieten, fiind necesare doar cateva cunoștințe si ceva scule relativ accesibile.
Vectra C, nu mai prezinta demult vreun secret in aflarea codului de securitate (popular demunit car pass) si/sau in programarea unui transponder.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR