Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • Necula Robert

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Mai 2016

  • Mesaj Privat
Vlad ai gasit ? si eu am nevoie de cotiera pentru J manuala, cu frana de mana.
Skip ads

  • Vlad B

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Nov 2015

  • Mesaj Privat
mi-am cam pierdut speranta, nimic nou pe la dezmembrari, pe internet cel putin, eu sunt dintr-o zona unde nu se prea aduc masini asa noi la dezmembrat deci la parcuri nu prea pot sa umblu. dar daca nu tii neaparat sa o ai originala poti sa cauti de la armrest, ea arata bine nemontata pe masina, dar mie nu imi place cum arata pe masina. se vede prea tare ca nu e deacolo. mai astept, mai caut, mai sper. Smile)

daca cumva gasesti tu intre timp, rezerva si mie una Very Happy
  • macs

  • Mesaje scrise: 76
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2014 A14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2014

  • Mesaj Privat
Salutare. Intre timp, eu mi'am pus cotiera ARMSTER 2.
Contra: Cu scaunul in pozitia cea mai de jos, cum stau eu, cotiera pare usor cam inalta. Din pacate, nu pot sa o compar cu cea de origine, ca nu am avut ocazia.
Pro: E mult mai bine cu cotiera decat fara.
  • deleted-109714

  • Mesaje scrise: 176
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2016

  • Mesaj Privat
Imi comand si eu luni una.Producator protec sau ceva de genul.E 200 de lei plus 23 curierul.Sper sa se monteze usor
Skip ads

  • yulyusrespect

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Astra 2011 A17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2015

  • Mesaj Privat
Am cumparat si eu o cotiera cred ca armrest 1 la 45 de lire de pe ebay. Aceiasi pãrere ca si macs o am si eu in plus mi se pare cam fragila dar am zis ca nu stau cu picioarele pe ea si nu o sa se rupã asa usor si ma enerveazã ca nu mai am acces asa mare la suportul pentru pahare si un pic cam incomod la schimbãtor in comparatie cu golf 4 fiind singura masina condusã de mine cu cotiera dar tinand cont ca am cotiera ma obisnuiesc .
  • macs

  • Mesaje scrise: 76
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2014 A14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2014

  • Mesaj Privat
Am comparat cu o cotiera originala si intr'adevar, cotiera armster 2 e putin mai inalta. Insa, per ansamblu, sunt multumit, stau bine si pe asta mai inalta Smile.
  • bodo 2010

  • Mesaje scrise: 266
  • Locatie: Neamt
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Salut !
Si eu sunt in cãutarea unei cotiere,am vãzut ceva de la best auto,in poza aratã destul de ok ,are cineva sau a vãzut în realitate ?
  • Tify92

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Aug 2015

  • Mesaj Privat
Salut, ma intereseaza si pe mine o cotiera originala cu tot cu tunelul central, pentru modelul cu frana de mana manuala. Ma poate ajuta cineva? multumesc
  • andicosty56

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Crossland X 2017 Y17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jul 2022

  • Mesaj Privat
Salutare, sunt multe variante pentru cotiera pe aftermarket, acum depinde si de buget, eu am optat pentru ultimul model de la Rati Armster 3 pe varianta cu material textil culoare neagra. Ca si instalare se monteaza in 4 holsuruburi pe lateralul tunelului central ( peste spatiul de depozitare ). Pretul a fost de 360lei. Pentru cei interesati las si linkul: https://www.2323.ro/Cotiera-...rca-Armster-3-B-1
  • xxl_cm

  • Mesaje scrise: 735
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2011

  • Mesaj Privat
sincer mie nu mi-a placut niciodata cotiera, ma deranjeaza la condus
la fiesta am cumparat o cotiera aftermarket Armster, am fixat-o bine sa nu se miste (se instaleaza si un colier metalic ce se prinde direct de caroserie) dar nu mi-a placut, am demontat-o si am vandut-o
la astra J a venit standard cand am cumparat frana de mana electrica, asa ca tin intotdeauna cotiera ridicata
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR