Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • ahappyuser

  • Mesaje scrise: 6,657
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Cam greu cu mecanicii de Opel in Sibiu... ca noi pe-aici suntem ,,ardeleni,, si deci ne luam masini preponderent WV/Audi despre care exista un folclor românesc cum ca ,,astea nu se strica, vere!,, si-atunci tot catre asta s-au orientat si mecanicii care stiu sa le repare... deci in Sibiu avem mecanici buni pe WV/Audi, însa pe Opel acestia ne cam lipsesc.

Pe de alta parte eu niciodata nu am simtit lipsa mecanicilor de Opel. In opinia mea, cine-si cumpara un Opel o face pentru ca e usor de servisat si posesorul deja are ceva cunostiinte minime de mecanica si masini in general, adesea suficiente ca sa se descurce in 80% din cazuri pentru tot ce are de reparat/schimbat la Opel-ul din posesie.

Cu deosebita Stima... pentru toti posesorii de Opel ce-si fac singuri reparatiile curente la masina personala.
Skip ads

  • marius-opel

  • Mesaje scrise: 516
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Nov 2016

  • Mesaj Privat
majoritatea ce suntem pe acest site,,stim multe defecte la opel si reparatiile ce se pot face de catre noi cu costuri minime!
grupul; e facut ptr a ne ajuta intre noi si a da si sfaturi bune si altor colegi mai noi de pe grup si sunt la necaz,,,,
eu unul ma bucur ori de cate ori se rezolva anumite probleme,care apar la mai toate tipurile de motorizari opel
bafta la toti!
  • JMihaelTrusca

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2021

  • Mesaj Privat
ahappyuser a scris:Daca ai Astra, este unul care le stie bine, Jean de pe strada Jina la numarul 6. Tot acolo mi-am reconditionat pompa de servodirectie (RK), omul chiar stie meserie.

Un numãr de telefon?
  • GheltuS

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2004 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2022

  • Mesaj Privat
Salutare, un coleg sau o recomandare a unei persoane care poate/stie sa schimbe un CD30 cu un Navi70 cu tot cu display-ul aferent.
Va multumesc.
Skip ads

  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
incearca pe strada Frezorilor este un service dedicat Opel poate te pot ajuta ei. Le spui ca te-a trimis baiatul cu Insignia rosie cu scris alb lateral care locuieste in spate la vile
  • GheltuS

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2004 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2022

  • Mesaj Privat
Multumesc
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR