Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra K
  • mihai.tica

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mar 2016

  • Mesaj Privat
Salut,

Dar daca am faruri led matrix si le avariez, se pot pune unele mai ieftine?

Multumesc
Skip ads

  • Batman

  • Mesaje scrise: 367
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B16SHT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Poti lua de la dezmembrari unele identice. Nu e nevoie de adaptari. E OLX-ul plin de anunturi.
  • litian28

  • Mesaje scrise: 213
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2019 B14XFL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Batman a scris:Tocmai am schimbat Phillips Ultinon Xtreme gen 2 cu Apollo x7 si nu regret un moment.
Fluxul luminos s-a dublat. Nu mai am nevoie de anulatoarele de eroare, intrucat ledurile noi consuma cam tot cat halogenurile normale.


Salutare colegule!
Imi poti spune si mie cum se mai prezinta Apollo X7 ale tale? Si daca imi poti scrie un mesaj in privat si cu magazinul de unde le-ai achizitionat ti-as fi si mai recunoscator.
Multumesc anticipat!
  • Batman

  • Mesaje scrise: 367
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B16SHT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Sunt mult mai bune decat Phillips. Mult mai puternice. E ca si cum ai merge cu 4 Phillipsuri aprinse in acelasi timp.
Incap mult mai bine in far, capacul se inchide fara probleme.
Nu mai au nevoie de anulatoare de eroare. Parerea mea e ca datorita consumului de curent mult mai mare, sistemul nu mai sesizeaza lipsa becului.
Partea proasta e pretul: 109 USD la care se adauga 60 de USD taxele vamale (vin din SUA). Daca nu te descurajeaza pretul, comanda-le cu incredere.
Ca sa nu dau magazinul aici, daca cauti X7 Apollo led bulb in google, e primul magazin afisat, ceva cu USA in denumire.
Uite si un video facut de un roman care a testat mai multe becuri: https://youtube.com/watch?v=apskXGkR-MM
Skip ads

  • Mr.Opel

  • Mesaje scrise: 2,288
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
@Batman pune link catre magazin
  • litian28

  • Mesaje scrise: 213
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2019 B14XFL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Batman a scris:Sunt mult mai bune decat Phillips. Mult mai puternice. E ca si cum ai merge cu 4 Phillipsuri aprinse in acelasi timp.
Incap mult mai bine in far, capacul se inchide fara probleme.
Nu mai au nevoie de anulatoare de eroare. Parerea mea e ca datorita consumului de curent mult mai mare, sistemul nu mai sesizeaza lipsa becului.
Partea proasta e pretul: 109 USD la care se adauga 60 de USD taxele vamale (vin din SUA). Daca nu te descurajeaza pretul, comanda-le cu incredere.
Ca sa nu dau magazinul aici, daca cauti X7 Apollo led bulb in google, e primul magazin afisat, ceva cu USA in denumire.
Uite si un video facut de un roman care a testat mai multe becuri: https://youtube.com/watch?v=apskXGkR-MM

Am gasit colegule site-ul inca de ieri,dar speram sa nu fie un magazin tocmai din SUA!Ma gandesc cum sa mi le ia cineva din UK si dupa sa mi le trimita in tara.
Multumesc pentru raspunsul prompt!
  • litian28

  • Mesaje scrise: 213
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2019 B14XFL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Am facem ceva verificari acum: ca sa X7 Apollo din SUA in UK costa 53$ transportul fata de 60$ cat ar fi pana in Romania.Deci nu prea este afacere!Cine este convins,va face comanda direct catre Romania!
  • Batman

  • Mesaje scrise: 367
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B16SHT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Link cu magazinul: https://www.x7sevenusa.com/p...-headlight-bulbs/
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra K

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR