Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • Tinel

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina: Astra caravan
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Un gand bun si multi km fara probleme celor din club unde sper si eu sa intru cat mai curand.
Am platit pe 17.nov.2007 o astra classic caravan 1.6v masina ce se afla pe stoc in Ungaria si am fost asigurat de cei de la gold&platin danubius Galati ca in doua trei saptamani ma sui in ea si de atunci numar zilele ce trec ffgreu (ca acum sunt pe jos). Dupa ce am platit am auzit numai de "bine " despre gold&platin si ma cam ingrijoreaza ideea ca o sa se lungeasca asteptarea. Voi ce spuneti fratilor la voi cum a fost ? Oare?
Skip ads

  • dodo_13

  • Mesaje scrise: 4,545
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2005

  • Mesaj Privat
Asa mi s-a spus si mie la inceputul acestei saptamani, cand mi s-a comunicat ca masina a ajuns in Ungaria: 2-3 saptamani. Inca de acum 2 luni mi-au dat un termen real de 2 luni jumatate din care ultimele doua saptamani transportul din Ungaria. Pana acum graficul a fost respectat. In plus, ii cred pe cei de la G&P pentru ca ii cunosc si nu ma duc pe mine cu zaharelul.
  • Tinel

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina: Astra caravan
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Very Happy azi am fost informat ca a intrat in tara, dar nu vine direct la Galati ci mai intai la Bacau ca prin ei a fost comandata Oare? curioasa imbarligatura.
Sunt curios cati km poate sa aiba pe bord maxim, daca stie cineva va rog sa-mi spuneti si mie ( nu de alta dar nu inteleg de ce Bacau intai si pe urma Galati ) se mai plimba si ei ?/ sau ce? Rolling Eyes
  • Neouber

  • Mesaje scrise: 596
  • Locatie: Timis
  • Masina: Corsa 2008 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Nu are prea multi la bord
Pentru ca vine pe autotren pana la Bacau si de acolo vine pe platforma
Skip ads

  • 4speed

  • Mesaje scrise: 67
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 1.4
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Tinel a scris:Un gand bun si multi km fara probleme celor din club unde sper si eu sa intru cat mai curand.
Am platit pe 17.nov.2007 o astra classic caravan 1.6v masina ce se afla pe stoc in Ungaria si am fost asigurat de cei de la gold&platin danubius Galati ca in doua trei saptamani ma sui in ea si de atunci numar zilele ce trec ffgreu (ca acum sunt pe jos). Dupa ce am platit am auzit numai de "bine " despre gold&platin si ma cam ingrijoreaza ideea ca o sa se lungeasca asteptarea. Voi ce spuneti fratilor la voi cum a fost ? Oare?


mie la inceput mi-au spus ca ar dura cam 2 saptamani dar am asteptat cam vreo 2 luni!
  • coolfrik

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Suceava
  • Masina: Corsa
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Tinel a scris:Un gand bun si multi km fara probleme celor din club unde sper si eu sa intru cat mai curand.
Am platit pe 17.nov.2007 o astra classic caravan 1.6v masina ce se afla pe stoc in Ungaria si am fost asigurat de cei de la gold&platin danubius Galati ca in doua trei saptamani ma sui in ea si de atunci numar zilele ce trec ffgreu (ca acum sunt pe jos). Dupa ce am platit am auzit numai de "bine " despre gold&platin si ma cam ingrijoreaza ideea ca o sa se lungeasca asteptarea. Voi ce spuneti fratilor la voi cum a fost ? Oare?


salut!

tu te intrebi in cat timp iti vine masina din Ungaria, eu iti pot spune patania mea cu GOLD & PLATIN: Masina mea era in showroom, si tot m`au plimbat 5 zile cu zaharelul si cu banii luati, s`au folosit de bani si`apoi mi`au dat, invocand tot felul de motive. Iti pot garanta ca nu sunt deloc profesionisti si nici de onoare. (mentionez ca am luat masina de la Suceava)
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR