Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • ralu20iul

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 1999
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2008

  • Mesaj Privat
buna ziua! sunt noua pe acest forum si am o mare rugaminte.
caut cu disperare un service pt opelul meu,un om caree pasionat de aceasta masina si care sa-si faca treaba,nu sa ma duc eu sa-i spun cam ce pb are masina si eventual sa-i fac eu acasa mici reparatii. Shocked
daca stie cineva de service bun va rog sa-mi spuneti! va doresc o zi buna in continuare!
raluca


Ultima modificare facuta de ralu20iul la Vin 11 Jan, 2008 2:16 pm
  • regitus

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2008

  • Mesaj Privat
iti pot da un sevice din colentina si eu am corsa si sunt multumit de seviciile celor de acolo tel-0744325492,dl. Florica,succes !
  • csandu

  • Mesaje scrise: 80
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Buna raluca, ce vrei sa spui prin "Probleme cutia de directie ", te referi la caseta de directie ? Ce masina ai?
Daca ai o problema cu masina in ROMANIA chiar este "problema". La noi nu se face "meserie" , se face carpaceala, daca dupa interventia lor merge e bine, daca nu trebuie sa cauti in alta parte meseriasii dar de platit tre sa platesti;oamenii au "muncit" doar ca nu au reusit e de vina masina; de ce a "binevoit" sa aiba defectul asta.E adevarat sa te gandesti sa-ti faci singur reparatiile dar nu prea ai cu ce crede-ma;eu incerc sa merg pe calea asta(cat o-i putea desigur) si ma gandesc cu groaza ca s-ar putea sa am nevoie de "meseriasii" de la reprezentante.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR