Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • chucki21

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Salut ...

Am o Corsa D culoare UltraBlue si este Ultra zgariata pe ambele parti (portiere,aripi)...ca urmare a doua accidente de parcare facute de catre 2 soferi isteti..ideea este ca mi-au slefuit-o bine de tot....va rog mult ajutati-ma cu 2 raspunsuri:
1. Cat de buni sunt cei de la G&P - Galati se merita sa merg la ei sau la Radacini - Braila pentru o aplicare de vopsea care din cei 2 sunt mai buni pe domeniul asta?
2.E necesara o revopsire a intregii masini?..avand in vedere dimensiunea zgarieturilor si locurile unde ele apar.


Multumesc frumos
  • iso

  • Mesaje scrise: 1,347
  • Locatie: Galati
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Se spune ca singura chestie buna la G&P Galati este vopsitoria/tinichigeria ... dar n'am testat .
La Radacini Braila mi'au parut seriosi oamenii dar nu stiu cit de buni sint la tinichigerie/vopsitorie ...

Cel mai bine este sa mergi la cele doua service'uri si sa afli detalii : pret , cit de bine le iese culoarea , cit de bine pregatesc suprafata .
Cere sa'ti arate ce au reparat/vopsit de curind .
  • chucki21

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mai 2007

  • Mesaj Privat
..asa am sa fac....oricum ei isi vor lauda marfa..sper sa-mi dea voie sa ma uit la ceea ce au facut .
  • victor victor

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Apr 2008

  • Mesaj Privat
spune mi te rog daca ai revopsit masina....unde...si cum a iesit...daca nu..incerc sa te ajut.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR