Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • octav_bz

  • Mesaje scrise: 1,048
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2009 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Ma intereseaza starea acestui drum, am citit ca Sezran fusese acum vreo 2 ani si era f rau.Stiti ceva noutati?S-o fi reparat?Odata era practicabil si Soveja-Lepsa.Ma bate gandul sa dau o raita.Semnal pe mobil o fi in zona aia?
  • rstefan

  • Mesaje scrise: 456
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Am fost eu asta vara la Soveja. Am luat-i pe la Tisita -> Panciu -> Soveja. Pana la Soveja drumul era ca in palma, proaspat asfaltat (nu peticit).
In schimb intre Soveja si Lepsa a fost dezastru. Drumul era inchis insa eu m-am aventurat pe el. Am zis ca imi termin masina.. asta fara sa punem la socoteala ca aproape de Lepsa am traverst Putna de 2 ori prin apa ...

Semnal mobil e in Soveja si in Lepsa, insa cam dispare pe "drumul" dintre ele ..

La intoarcere am luat-o Lepsa -> Focsani unde drumul a fost cam prost. La un moment dat din padure mi-au sarit 2 pui de urs. Saracii s-au speriat si au fugit inapoi in padure. Smile
  • soulfly

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1992 c18nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
ajung pe la lepsa cam de 2 ori pe ani. drumul focsani -lepsa e destul de bun.insa lepsa - soveja e stricat de vreo 3 ani si ceva din cauza inundatiilor...pacat de el. este impracticabil. pe drumul respectiv se mai aventureaza localnicii cu aro-uri sau cu jeep-uri. am vazut si cateva dacii dar erau in stare deplorabila .nu te-as sfatui sa te aventurezi .

rstefan -ai fost norocos ca ai vazut pui de urs pe drumul lepsa -focsani Smile ... nu ai apucat sa faci o poza ,doua ?
  • rstefan

  • Mesaje scrise: 456
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2006

  • Mesaj Privat
n-am avut timp sa reactionez si sa ii pozez ca au fugit ...
oricum, tare faza Wink
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR