Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Cum sa ... ?
  • ilconteleone

  • Mesaje scrise: 88
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1996 1 6 16 v XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Oct 2007

  • Mesaj Privat
sal bineanteles ca depinde si de producator la mine parbrizul este fabricat undeva in spania nu e turcarie,dar tu ai vb cu kimo care este membru club opel locatie brasov ia vezi iti da el pret pt luneta si producator dc iti convine il iei,la el am gasit io cu 300 lei parbrizul iar unde l am pus in bucuresti mi au luat pe el 450 lei pe parbriz.iar daca veneam io cu el imi bagau la montaj mai mult.asta este nu am stiut cum se monteaza,o operatiune destul de simpla zic io! bafta
  • simy85

  • Mesaje scrise: 104
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Sep 2007

  • Mesaj Privat
flasher a scris:pai ai cumva vre-un contact d la ei? dak e diferenta d c sa nu incerc si la ei.. poate au preturi mai bune, cine stie.pana la urma o montez si eu, macar sa pun un ban la ciorap. :p

aca vrei pot sa-l sun eu p om ca iti dai seama ca nu pot sa-i dau nr de tel,el s-a descurcat si el p sub mana de kit-u asta,deci daca vrei anunta-ma
  • ilconteleone

  • Mesaje scrise: 88
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1996 1 6 16 v XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Oct 2007

  • Mesaj Privat
sal dupa cum am zis si io am pus poxa cu sikatak drive numai ca la mine este fara tubul ala care se baga in pistolul de silicon al meu este ca un calup de branza topita cum ar veni rezerva la kit. chestia este ca am intrebat in comert si nu am gasit nicaieri,sikatak drive,doar pe sub mana de la cei care monteaza parbrize. daca gasesti tub in care sa introduci masticul ti l dau io pe al meu ca acum nu mai am ce face cu el.
  • flasher

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
simy85 a scris:
flasher a scris:pai ai cumva vre-un contact d la ei? dak e diferenta d c sa nu incerc si la ei.. poate au preturi mai bune, cine stie.pana la urma o montez si eu, macar sa pun un ban la ciorap. :p

aca vrei pot sa-l sun eu p om ca iti dai seama ca nu pot sa-i dau nr de tel,el s-a descurcat si el p sub mana de kit-u asta,deci daca vrei anunta-ma


era vb de pretul lunetei..am gasit in alta parte cu 460 fara montaj. dezavantajul meu e ca am masina in 2 usi si e mai scumpa. am rezolvat!
Skip ads

  1. Home
  2. Cum sa ... ?

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR