Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • Zaoane

  • Mesaje scrise: 88
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2006

  • Mesaj Privat
A facut cineva lucrul asta? Costurile oare la cat ies? Are cineva de vanzare o instalatie de aer conditionat/clima pentru un Astra G?
Skip ads

  • ovidium

  • Mesaje scrise: 1,016
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Ma interesasem si eu acum un an de asa ceva si pretul era undeva pe la 1600 de euroi...mult prea mult...
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Decit sa pui AC mai bine o vinzi si cumperi una care sa aiba. Financiar iesi mai bine si este montat de fabrica nu de tot felul de afafici.
  • Mihay

  • Mesaje scrise: 194
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2007

  • Mesaj Privat
dancuciureanu a scris:Decit sa pui AC mai bine o vinzi si cumperi una care sa aiba. Financiar iesi mai bine si este montat de fabrica nu de tot felul de afafici.


De aceeasi parere.
Skip ads

  • Zaoane

  • Mesaje scrise: 88
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Asa o sa fac. Iese destul de scump, nu o sa-mi scot banii la vanzare si ce e montat dupa, nu e ca in fabrica, vorba ta Dane mai sus.
Vreau sa o vand intr-adevar, toata lumea cand aude ca nu are aer stramba din nas.
Intr-adevar, acuma parca regret ca nu am luat un Astra cu aer, dar imi parea tare rau daca renuntam la ea, arãta si aratã si acuma foarte bine.
Mersi de sfaturi.
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Un AC este bun dar ai ulterior si probleme cu radiator care se sparge...mai bine la manivela si ai aer cit vrei.
  • briock2002

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2001 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Salutare, am un opel astra caravan 1.7 dti din 2001 si nu are aer conditionat Shocked . As vrea sa stiu daca se poate monta la ora actuala pe el instalatia de aer conditionat, ce piese trebuiesc achizitionate(second hand sau noi, desi noi banuiesc ca sunt cam scumpe), e greu cu montajul? ... si cam cat m-ar costa toata afacerea. Nu in ultimul rand daca se merita investitia... sau mai strang ceva bani si schimb masina cu una mai noua, sau una mai dotata? (2.0 dti care sa aiba si aer Embarassed )
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR