Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Corsa
  • add

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2007 z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
leasingul e mai avantajos.
Skip ads

  • Neouber

  • Mesaje scrise: 596
  • Locatie: Timis
  • Masina: Corsa 2008 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Niciodata leasingul nu e mai avantajos..doar daca il iei pe firma....si nici atunci intotdeauna..demonstreaza-mi...cu astea lucrez zilnic si iti garantez ca nu e asa,,eu vb din punct de vedere economic..nu al usurintei in acordare
  • vioara80

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Aug 2008

  • Mesaj Privat
leasingul e pe firma si eu cred ca e mai avantajos
  • Neouber

  • Mesaje scrise: 596
  • Locatie: Timis
  • Masina: Corsa 2008 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Cum spui tu...
Skip ads

  • vioara80

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Aug 2008

  • Mesaj Privat
nu le am in contract .........................
nici nu mi-am dat seama sa intreb inainte credeam ca sint in dotarea masinii
si cu presurile ai dreptate si ale mele sint varza...........
  • corsamare

  • Mesaje scrise: 98
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Nu sunt obligatorii in furnitura. De altfel, destul de multi prefera sa si le cumpere singuri, ca s-ar putea sa coste prin dealer dublu sau mai rau. Si hai sa fim seriosi, cate masini iau foc in prima suta de km? Si nu prea cred ca faci prea mare branza cu stingatorul ala mititel. Si cati au pregatirea de a utiliza trusa medicala?
Personal, eu sunt de parere ca toate chestiile astea sunt mai mult "suport psihologic" pentru sofer si motiv de a vinde o marfa pentru firmele de profil.
In afara de triunghi (pe care nu l-am folosit niciodata, in 33 de ani de cand am permisul, pentru ca nu am ramas in pana decat de cateva ori, si am scos masina in afara zonei de rulare, si am rezolvat in scurt timp), deci, in afara de triunghi, nu mai poarta nimeni trusa de scule. Chiar nu se mai defecteaza nimic pe la vehicul? Acusi ne vom trezi cu obligativitatea trusei de scule, poate se gaseste vreun mecanic sa ne faca reparatia pe drum, daca purtam trusa medicala poate apare vreun doctor la vreun accident....Si poate firma Vesta mai vinde ceva...
Drum bun si atentie!
  • negociator

  • Mesaje scrise: 310
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2006 Z12 XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Desi legea te obliga sa le ai permanent in masina, nici trusa medicala, nici stingatorul si nici triunghiul reflectorizant nu sunt incluse in pretul masinii Opel Corsa. Eu am Opel Corsa C, model 2006, si n-am primit nici unul dintre accesoriile astea. Mi le-am cumparat eu separat. Evident, le poti cumpara si direct de la dealerul Opel, dar acolo sunt niste preturi care fac sa-ti pice plombele... In opinia mea, singurele accesorii pe care merita sa le cumperi chiar de la dealer, ca sa fie originale Opel, sunt covorasele de cauciuc. Pentru ca sunt si mai frumoase (scrie pe ele Opel), si se si potrivesc perfect pe podeaua masinii... ! Wink
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Corsa

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR