Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett
  • patratelyo

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Kadett 1987
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2008

  • Mesaj Privat
care stiti daca capul de planetara de la cielo este identic cu cel de kadett 87 cu planetare subtiri.astept sugestii,va rog frumos Shocked
Skip ads

  • cogi

  • Mesaje scrise: 662
  • Locatie: Arad
  • Masina: Kadett 1981
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Feb 2008

  • Mesaj Privat
nu potriveste daca vrei sa montezi pe o planetara de opel un cap de cielo nu potriveste atat la cote cat si la nuturi iar pana si lungimile capului difera Crying or Very sad
  • daniel_kadett

  • Mesaje scrise: 196
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1986 1.6
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2006

  • Mesaj Privat
salut,

eu am schimbat acum un an un cap de planetara si cel de la mag de piese zicea ca se potriveste de la espero. eu am preferat sa iau de opel (desi a costat cu 80ron mai mult si am asteptat o sapt sa vina).
  • patratelyo

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Kadett 1987
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2008

  • Mesaj Privat
pai din cauza pretului am intrebat ca la opel sunt mai scumpe si de la cielo se potrivesc mai multe si e mai ieftin.multam fain de informatie.osa-l dau jos si ma duc cu el sa-l compar cu cel de espero
Skip ads

  • kokaine'car

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Kadett 1985
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Feb 2008

  • Mesaj Privat
sal man , la mine in orash am gasit la 2 mag de piese auto cu 110 lei (constanta) se gasesc tot felu de piese....am avut la probleme cu masina si am rezolvat tot si sunt de treaba baietii de acolo....curea de distributie, pompa de apa, garnitura de chiuloasa, supape, placute de frana, filtru de ulei, bidonase de lichid parbriz, antigel, furtunase , etc.....dk vrei sa te ajut un nr de tel ceva....k yo merg in vrance (Lepsa) o data la 2 luni sau vedem noi bafta...si recomand cap de planetara opel...nu pune altceva k tot acolo ajungi...bafta
  • blackdevil

  • Mesaje scrise: 1,817
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2006

  • Mesaj Privat
eu am cumparat de kadett./ la 130 ron .nu mi s-au parut prea scumpe.. si nu am preferat sa improvizez..dar din cate stiu nu se potrivesc cele de cielo /cel ptin nu pt 1.6d . sper sa fi fost de ajutor .Very Happy
  • ionel2017

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2009
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2017

  • Mesaj Privat
Salut KOKAINE'CAR poti sa imi spui si mie unde gasesc magazinul de piese, ai un numar de tel? Multumesc
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR