Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • M-A-X

  • Mesaje scrise: 113
  • Locatie: Tg-Mures
  • Masina: Astra 2002 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Tocmai vin de la reprezentanta Opel din cluj... era prezentarea noului Astra... Ce sa zic... E cam beton! Smile
  • King of the road

  • Mesaje scrise: 489
  • Locatie: Mures
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Da , am vazut si eu pe strada astazi , era de la reprezentanta , arata bestial masina . Era la semafor asa ca am apucat sa ma uit umpic la ea . Super . Pacat ca la masina asta ii trebuie jante de cel putin 17" ca sa arate BINE .Mai incolo , peste vre-un an o sa fie full de astra-uri si multe o sa fie cu capace , ceea ce arata jalnic . Ma rog , sper ca nu va fi asa.
  • Darkness

  • Mesaje scrise: 368
  • Locatie: Targu Mures, RO
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Apr 2004

  • Mesaj Privat
King ... ai dreptate. stateam langa astra cu jante pe 16" si ma gandeam "dc is asa de mici???" are loc pt jante pe 18" lejer. e marfa astra...
  • CatalinM

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jul 2004

  • Mesaj Privat
Am fost simbata la Dibas sa-mi iau un virf de antena (apropo, vi se fura des virfurile de antena? Cred ca pe asta nou il lipesc cu Poxipol...) si am studiat cu atentie noua Astra pe toate partile.
Ca si posesor de Astra G mi se pare o evolutie fantastica atit la interior cit si la exterior. Ce m-a surprins la interior este absenta indicatorului de temperatura a apei...In rest totul e super...
Nici nu exista termen de comparatie intre cele doua modele....noua Astra e altceva....
Sper ca pina la anul viitor sa string ceva bani sa fiu si eu fericitul posesor al unei astfel de masini... nu ca nu as fi si acum fericit si cu Astra G dar cum am mai spus noua Astra este altceva...

Catalin

PS: toate parerile de mai sus sunt subiective.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR