Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Video
  • Bobby-NOS

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1995 TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2006

  • Mesaj Privat
eeh,nu e cine stie ce,dar masina atat poate:)) Evil or Very Mad nu e un filmulet care sa-ti ridice pielea pe mana,dar merge:)
http://www.youtube.com/watch?v=Mo8ZqeWfGQk
Skip ads

  • goganfelix

  • Mesaje scrise: 61
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Fosta Astra



  • Bobby-NOS

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1995 TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2006

  • Mesaj Privat
frumos,bravo,dar ce parere ai de filmuletu meu?Sad
  • goganfelix

  • Mesaje scrise: 61
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Interesant, pacat ca n-ai pe unde sa te dai. Ca sa mai adaug ceva, iti dau un sfat ca derapajul sa-ti iasa frumos(si sa fie cat de cat controlat): foloseste doar frana de mana si tine-o accelerata tot timpul(sa nu calci ambreiajul), de preferat intr-o viteza in care sa nu-ti moara motorul Cool
Skip ads

  • Bobby-NOS

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1995 TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2006

  • Mesaj Privat
goganfelix a scris:Interesant, pacat ca n-ai pe unde sa te dai. Ca sa mai adaug ceva, iti dau un sfat ca derapajul sa-ti iasa frumos(si sa fie cat de cat controlat): foloseste doar frana de mana si tine-o accelerata tot timpul(sa nu calci ambreiajul), de preferat intr-o viteza in care sa nu-ti moara motorul Cool

Inteleg ce zici,stiu sa fac derapaje controlate,inca multi au zis ca nu le vine sa creada ca se poate face asa ceva cu o masina care are tractiunea fata,dar uite ca se poate,in plus eu driftez si din ambreiaj,sau din balans,si frana de mana,am control deplin asupra masini ,si acolo merge unde zic eu:) Evil or Very Mad multi zic ..ca daca imi scapa de sub control atunci ce fac?Pai daca nu driftezi ca,Kazama la 140km/h,atunci nu scapa de sub control,si daca se intampla pot repara greseala,si sa evit accidentu,oricum mersi de info Embarassed
Apropo ai studiat Drift Bible? Respect
  • goganfelix

  • Mesaje scrise: 61
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Ma dau de placere, destul de des, dar particip in calitate de spectator, deocamdata, la raliuri organizate, ex. http://www.youtube.com/watch?v=iFpb_s8uj2Y unde afli o multime de informatii interesante
  • Bobby-NOS

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1995 TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2006

  • Mesaj Privat
neatza,multi prieteni m-au "incurajat" ca ma prinde politia,si nu stiu ce-mi face...oare? Chiar de aia am scos video de pe net:(
  • Bobby-NOS

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1995 TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2006

  • Mesaj Privat
[quote="Bobby-NOS"]eeh,nu e cine stie ce,dar masina atat poate:)) Evil or Very Mad nu e un filmulet care sa-ti ridice pielea pe mana,dar merge:)
http://www.youtube.com/watch?v=GvpKlIeyfr8
  • pepenas

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2009

  • Mesaj Privat
sincer ... pe zapada cu dacia poti face acelasi lucru si e foarte usor de facut Smile ai tras frana de mana si ai grija cu ambreiajul ca farami planetarele Smile in rest totul e simplu ... posteaza un filmuletz dar nu pe zapada ...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Video

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR