Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Frontera
  • DUMITRASCU123

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Frontera 2004 y22dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2008

  • Mesaj Privat
am un opel frontera din anul 2004 2,2dti-16-v.urmaresc de mult timp aparitia dvd de navigatie in limba romana care sa cuprinda si harta romaniei. am dat zilele trecute telefon la reprezentanta ploiesti si mi s-a comfirmat ca a aparut dar problema este ca are pretul foarte mare dupa mine in jur de 120 euro.pachetul respectiv dupa cum mi s-a explicat contine 2 dvd. eu dispun de cd original care este in germana si nu cuprinde harta romaniei.acesta din documentatie functioneaza pe opel ;frontera,astra,combo,corsa,omega,vectra,zafira. daca cineva este interesat de acest cd original ar putea sa ma contacteze. va multumesc pentru eventuala colaborare si va felicit fiindca aveti in garaj sau in fata blocului un autoturism marca opel.

  • stelea

  • Mesaje scrise: 1,725
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Frontera 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Foarte buna ideea, insa pentru cei cu modele mai noi. Eu ... cu a mea ... din 96 ... ma orientez cu sextantul Razz .
  • DUMITRASCU123

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Frontera 2004 y22dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2008

  • Mesaj Privat
stelea a scris:Foarte buna ideea, insa pentru cei cu modele mai noi. Eu ... cu a mea ... din 96 ... ma orientez cu sextantul Razz .
ar fi interesant citi km are masina si ce interventii majore a suferit la motor sau la caroserie
  • styuk

  • Mesaje scrise: 145
  • Locatie: Timis
  • Masina: Frontera 1996 X20SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2009

  • Mesaj Privat
DUMITRASCU123 a scris:am un opel frontera din anul 2004 2,2dti-16-v.urmaresc de mult timp aparitia dvd de navigatie in limba romana care sa cuprinda si harta romaniei. am dat zilele trecute telefon la reprezentanta ploiesti si mi s-a comfirmat ca a aparut dar problema este ca are pretul foarte mare dupa mine in jur de 120 euro.pachetul respectiv dupa cum mi s-a explicat contine 2 dvd. eu dispun de cd original care este in germana si nu cuprinde harta romaniei.acesta din documentatie functioneaza pe opel ;frontera,astra,combo,corsa,omega,vectra,zafira. daca cineva este interesat de acest cd original ar putea sa ma contacteze. va multumesc pentru eventuala colaborare si va felicit fiindca aveti in garaj sau in fata blocului un autoturism marca opel.

arata super masina dar....cu una deasta mi-ar parea rau sa intru prin namoale sau sa ii stric vopseaua prin crengi!asta da FRONTERA
  • DUMITRASCU123

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Frontera 2004 y22dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2008

  • Mesaj Privat
se cheama ca ar fi vopsea de apa f scumpa si f. sensibila.orce crenguta .nasture sau fermoar daca te dai pe linga ea produce neplaceri.nu poti pune cirpa pe ea ca se sifoneaza imediat.daca merg la munte de multe ori ma dau jos za rup crengute sau sa inlatur ceva ce ar putea zgiria vopseaua.noroc ca am o kobra si de multe ori o folosesc.ai auzit cumva de discuri de navigatie mai ieftine pentru frontera sistem siemens 1500 . salutam.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Frontera

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR