Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • VASILE

  • Mesaje scrise: 31
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2001 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jan 2006

  • Mesaj Privat
nu te lua dupa preturile de pe net. DACA VREI MASINA BUNA, CUMPARA DE LA REPREZENTANTE, PREFERABIL NEMTI.
Skip ads

  • Bobby-NOS

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1995 TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2006

  • Mesaj Privat
de la reprezentantza OPEL sa cumpar?sa vad..mersi pentru ce mi-ai zis....toate cele bune Cool
  • VASILE

  • Mesaje scrise: 31
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2001 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jan 2006

  • Mesaj Privat
NU. ASA CUM AM MAI ZIS EU AM CUMPARAT-O DE LA FORD. NU AM PUTUT PLECA CU MASINA(ERAM NERABDATOR) PINA NU MI-AU SCHIMBAT ULEIUL SI VERIFICAT PINA LA ULTIMUL LED DIN MASINA. SUNT PUTINI CARE STIU CA: CHIAR DACA VANZATORUL(CHIAR SI PRIVAT) SPUNE CA NU ITI OFERA GARANTIE, IN CAZUL UNEI PROBLEME MAJORE (DIRECTIE ETC) SAU DACA IN CONTRACT ITI SCRIE CA MASINA NU A FOST ACCIDENTATA SI SE DOVEDESTE CONTRARIUL, IN 6 LUNI POTI SA II DAI MASINA SI SA ITI RECUPEREZI BANII
  • Bobby-NOS

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1995 TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2006

  • Mesaj Privat
6 luni? wow...pai inseamna ca in 6 luni vad ce stie.....nu? si tu cat ai dat pe vectra-ul tau? cu tot cu transcriere cat te-a costat..?
Skip ads

  • VASILE

  • Mesaje scrise: 31
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2001 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jan 2006

  • Mesaj Privat
6 LUNI DOAR DACA II GASESTI O PROBLEMA FOARTE FOARTE SERIOASA SAU A MINTIT IN PRIVINTA KM SI FAPTUL CA ESTE NEACCIDENTATA. TOATE ASTEA TREBUIE SA LE AI NEGRU PE ALB SI DOVEZI CU ACTE. PT. MASINA MEA VEZI RUBRICA VAND SAU CUMPAR MASINA
  • Bobby-NOS

  • Mesaje scrise: 289
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 1995 TC4EE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jan 2006

  • Mesaj Privat
faina masina...numai daca poti sa pui si niste poze,sa vad....pacat c-o vinzi..nu?
  • Alexy

  • Mesaje scrise: 89
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Sal, in primul rand super masinuta, s-o stapanesti sanatos si fara evenimente.... acum am si eu o rugaminte pls..... Rolling Eyes ma bate gandul la o Vectra C GTS tot din Germania de adus si ce vroiam sa te intreb este care ar fi circuitul actelor si al verificarilor ce trebuiesc facute in momentul cumpararii. Masina ai gasit-o in anunturi pe net sau ai mers acolo si ai cautat? Thnks in avans, Alex
  • robertt_rct

  • Mesaje scrise: 324
  • Locatie: 4426'N 2606'E
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
brian a scris:sers`tok..am nevoie de ceva pareri..nu mai am mult pana sa primesc permisul de conducere,si as vrea sa imi cumpar un opel vectra B 2.2 DTI .Am nevoie de ceva informatii daca puteti...ma refer la consum,putere,etc..merge bine masina?Multi mi-au zis ca mai mult de 5-6 l/100 nu mananca.. Shocked e adevarat?daca aveti timp sa imi scrieti,v-as fii recunoscator...mersi mult!take care


vrei neaparat motorina? de ce?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR