Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • p.alex

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2006 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Nu este nici o eroare! Asa este.8 luni la Di-Bas comanda in 20 decembrie!Astazi am aflat o bomba.Di-Bas nu mai primeste comenzi pentru New Corsa. :cry:
  • netstorm

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Monicorsa a scris:la erebus mi-au spus ca dureaza 8( opt) luni, la Radacini 4( patru)...astept mailuri din tara, deja


sincer eu nu cred in diferenta asta... daca ei ti-au zis 4 luni cred ca atunci cand te pun sa semnezi contractul o sa treaca 6 luni si tot in 8 luni vine Smile. nu prea vad cum unii ar putea sa le aduca mai repede. diferente de cateva zile pot sa existe, sau poti avea noroc si sa iti vina cu o luna mai devreme dar faptul ca ei zic mai putine luni nu cred ca iti ofera mai multe sanse la un dealer decat la altul. sfatul meu e sa ii pui sa semneze un contract unde precizeaza clar ce depagubire primesti de la ei daca masina intarzie.
  • iordantonio

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 1.4 Turbo Ecotec
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Cine mai stie de situatia livrarilor de Astra J 1.4, 140 cp Sport, ca am fost anuntat ca fabrica a anuntat intarzieri de-o luna? am dat comanda pe 20 martie 2010 si am achitat-o integral, treb. sa vina pe 15 iunie si acum dealerul a spus c-o sa vina (sper) pe 15 iulie.
  • iordantonio

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010 1.4 Turbo Ecotec
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Postati care ati mai comandat si aveti intarziere, ca daca depasim iulie-august Uzinele Opel cica isi iau.. VACANTA sau inchid ptr. retehnologizare. Trece vara, fratilor!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR