Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B
  • mokamoka

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 2002 2.0
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2010

  • Mesaj Privat
buna ziua...pe 20 august fac 18 ani...vreau sa ma duc la scoala de soferi peste 1 luna...deja am inceput sa invat pentru sala...parinti mei au zis ca imi cumpara o masina la 4000 euro/+cateva sute....prima masina care mia venit in minte a fost opel...piese ieftine,consum mic...

ma gandeam la un vectra b 2.0 diesel 2000+...am vazut ca in germania unu bun cu 1-2 proprietari se invarte pe la 3.000 euro+5-600 euro drumu +inscriere=nu se merita din DE....pe autovit,auto.ro am vazut vectra b inscris pe la 4000-4600...va rog nu incepeti cu logan!! ...cam ce probleme au vectra b 2000+?
Skip ads

  • nicholas886

  • Mesaje scrise: 197
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2001 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2009

  • Mesaj Privat
mokamoka a scris:buna ziua...pe 20 august fac 18 ani...vreau sa ma duc la scoala de soferi peste 1 luna...deja am inceput sa invat pentru sala...parinti mei au zis ca imi cumpara o masina la 4000 euro/+cateva sute....prima masina care mia venit in minte a fost opel...piese ieftine,consum mic...

ma gandeam la un vectra b 2.0 diesel 2000+...am vazut ca in germania unu bun cu 1-2 proprietari se invarte pe la 3.000 euro+5-600 euro drumu +inscriere=nu se merita din DE....pe autovit,auto.ro am vazut vectra b inscris pe la 4000-4600...va rog nu incepeti cu logan!! ...cam ce probleme au vectra b 2000+?

.............
eu am adus-o din austria vara trecuta cu 3000 eur...nu's chiar asa scumpe la proprietari, in parcuri mai umfla si ei pretul..
vectra b 2.0, 2001-2002 cum mai tot ce-ti trebuie pe ea o gasesti la bulgari cu 3500-4000..la noi duce si in 5000 daca e inscrisa....
daca vrei sa o inscrii..e taxa prea mare..1300euro..cam asa..
incearca sa nu-ti iei din autovit..Wink....
+..vectra b diesel, e o masina destul de economica, puternica, stabila, si ieftina la consumabile..o sa-ti placa..(la banii astia e cam cea mai buna varianta zic eu..si cu multe plusuri fata de astra, desi o sa ma paruiasca multi pentru afirmatia asta)
  • mokamoka

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 2002 2.0
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2010

  • Mesaj Privat
am cautat si in bulgaria...am cautat pe mobile.bg dar nu inteleg nimic!nici macar pretu nu il inteleg!
  • mokamoka

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 2002 2.0
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2010

  • Mesaj Privat
Smile))in bulgaria nu am reusit sa gasesc un vectra b sub 3.000 de euro...6200 euro pe un vectra b!cea mai ieftina a fost 4200 euro...
Skip ads

  • nicholas886

  • Mesaje scrise: 197
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2001 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2009

  • Mesaj Privat
mokamoka a scris:Smile))in bulgaria nu am reusit sa gasesc un vectra b sub 3.000 de euro...6200 euro pe un vectra b!cea mai ieftina a fost 4200 euro...

poi ma omule..eu ziceam sa te duci sa te uiti in bulgaria, nu sa cauti pe net..normal ca iti albeste parul pana gasesti o oferta..
vezi ca pe mobile bg, e afisat in leva pretul, nu euro....si..stai linistit si in romania vezi vectra b la 5-6000 euro..chiar si astra..
si...sub 3000 nu gasesti in bulgaria..ti-am zis ca din austria/germania mai prinzi cate o oferta..
repet..bulgaria: 3500-4000 euro, bune..
in general scazi de la pretul din romania taxa si afli preturile la ei..cam asa au ajuns..
du-te pe la vratsa/pleven sau varna ca sunt parcuri masini cat vezi cu ochii..faci o plimbare, te mai si bronzezi..etc..Wink..daca nu ia-ti din romania..dar de preferabil adusa recent de afara..o masina care a circulat 8-10 ani pe drumuri romanesti nu mai arata ea ca noua nici sa mai bagi piese de mii de euro in ea..Wink
...........
vad ca esti din olt..fugi pana la bechet, dai 100 mii la bac si te duce in oreahovo..dupa , un bus pana la vratsa ...sunt 60km..in general vorbesc multi romaneste..
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Dar cu cea de Anglia ce s-a intamplat? A iesit atat de prost incat nu s-a meritat sa o mai tii?
  • gabytzuxxl

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Gabi.B.HD a scris:Dar cu cea de Anglia ce s-a intamplat? A iesit atat de prost incat nu s-a meritat sa o mai tii?


Tu de unde vi ? Shocked
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
@gabytzuxxl
Daca taceai, filozof ramaneai.
https://www.clubopel.com/vie...r=asc&start=0
  • mokamoka

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Olt
  • Masina: Vectra 2002 2.0
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2010

  • Mesaj Privat
ala nu lam deschis eu ...la deschis fratele meu...deci nu am nici o treaba cu acel topic...si daca chiar te intereseaza nu ia mai schimbat volanu..merge cu ea asa cu volanu pe dreapta..
  • orlando

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mai 2010

  • Mesaj Privat
salut! mokamoka mergi frate in bulgaria si uita-te la masini ca gasesti sigur la banii astia.......sunt proaspatul proprietar al unui vectra b 2l din 2000 asa ca nu pierzi nimic daka incerci.succes.daca vrei detalii te pot ajuta.
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Joi 06 Mai, 2010 2:47 pm
mokamoka a scris:dap am reusit...lucrarea a fost destul de simpla pentru mine...am stat si am privit ...lucrarea a durat 4 zile ...nu am avut nici o problema cu masina...toata distractia m.a costat 1300 euro cu tot cu manopera(500 euro)urmatoarea masina va fi tot cu volan pe dreapta Very Happy

a meritat aceasta schimbare? eu zic ca da am scutit cam 2 000 euro...

le multumesc celor care nu mau incurajat pentru suport


Astazi - 12:09 pm
mokamoka a scris:ala nu lam deschis eu ...la deschis fratele meu...deci nu am nici o treaba cu acel topic...si daca chiar te intereseaza nu ia mai schimbat volanu..merge cu ea asa cu volanu pe dreapta..


In felul acesta s-a creat o mare problema de credibilitate. Faptul ca 2 persoane folosesc acelasi cont ridica oarece semne de intrebare dar cand se fac si afirmatii evident neadevarate, nu stiu cine va mai avea incredere in utilizator(i).
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Laughing Laughing Laughing

Vezi ca a multumit celor care nu l-au incurajat. La prima vedere pareau ironice multumirile dar....
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR