Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
va recomand un service micut dar foarte dotat specializat pe diagnoza cu scule Bosch .
oamenii sunt destul de peregatiti pe domeniul lor si ce conteaza .....au bun simt .
N-am intalnit atitudinea de genul " schimbam tot pana nimerim defectul "
Mai mult oamenii se chinuie cu masina pana si gasesc defectul Laughing si nu vin cu dume din alea gen " initializam benzina " .

Nu in ultimul rand , invatat cu facturile Opel , am ramas masca cand am platit o juma de zi de stat in service .... foarte civilizat .

Drept care vi-l recomand cu caldura si ii multumesc lui Zafirul ca am reusit sa rezolv in sdfarsit problema masinii la acest service .
Skip ads

  • sirblue

  • Mesaje scrise: 160
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2006

  • Mesaj Privat
spune-ne te rog unde se gaseste exact acest service...
  • 1.7dti_edition2000

  • Mesaje scrise: 533
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Aug 2006

  • Mesaj Privat
Pe Strada pastorului,linga Bd Lacul Tei/parcul Circului -au o harta la http://www.dandon.ro/contact.html
  • jolyjoker

  • Mesaje scrise: 116
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1994 c18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2006

  • Mesaj Privat
[quote="bertone"]
Nu in ultimul rand , invatat cu facturile Opel , am ramas masca cand am platit o juma de zi de stat in service .... foarte civilizat .
[quote]

si d preturi ce zici?
Skip ads

  • kegpr

  • Mesaje scrise: 554
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2000 X25XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Am fost si eu azi, intr-o problema relativ simpla : desfacerea ( scoaterea ) volanului. Era si vali pe-acolo , prilej cu care mi-a reafirmat ca ei nu se baga la distributia ferrari-ului Enzo pe care il posed Very Happy ... lucru cinstit de altfel, ca prefer asa decat sa se arunce cu capul inainte . Mi se pare insa ciudat ca un motor de 2.5 , generatie veche ( a fost pe omega ) sa puna asemenea probleme unui service bun.
Dupa lupte seculare de vreo ora, s-au lasat pagubasi ( volanul a rupt intre timp si una din presele lor ) si m-au trimis pe Fundeni, la aia de fac geometrii. Nu mi-au luat nici un ban, desi au pierdut ceva timp cu mine ( bine, nici problema nu mi-au rezolvat-o ) .
Aia de pe Fundeni cu geometria ( autosoft ) niste ciumpalaci si soiosi, nu ma mai duc ever acolo.

Din partea mea, nota 9 pt dandon, baieti civilizati, tineri, fara mistouri de 2 lei. N-au luat 10 din cauza tineretii si lipsei apetitului romanilor pt motoare V6, ca pe la ei nu trece asa ceva si deci nu stiu Razz
  • Amilo2727

  • Mesaje scrise: 183
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Feb 2016

  • Mesaj Privat
macar oamenii au fost seriosi si s-au straduit,este o atitudine de apreciat.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR