Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • geviorel

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jul 2010

  • Mesaj Privat
Salutare la toti.am si eu mai multe nelamuriri in legatura cu masina mea cumparata recent si prima ar fi ca nu se aprinde beculetul de la airbeg in bord (sa fi fost actionate airbeg-urile de la vreun accindet?) curios e ca cel din dreapta are protectia airbegului,mai exact nu este cutia goala..se poate pune doar de forma? si inca o pb ar fi cu afisajul/computerul de bord nu se mai vede clar.era postata in trecut dupa cate am obs.,rezolvarea pe site dar nu mai exista in prezent.trebuie schimbat sau il pot remedia singur?
Sper ca sunteti amabili si ma puteti ajuta Sad
  • al3xtrana

  • Mesaje scrise: 521
  • Locatie: Dolj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Becul de la airbag se poate sa nu se aprinda din mai multe motive sa fie ars sa nu se existe din cauza unui posibil accident etc, da sa fii sigur ca este totul in regula mergi cu masina la un testar, in legatura cu comp. de bord sfatul meu este sa achizitionezi unu de la dezmembrari.
Bine ai venit![b]Vezi ca nu ai postat unde trebuie!
  • geviorel

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jul 2010

  • Mesaj Privat
am fost cu ea la tester inainte de a-i da banii vanzatorului si mi a spus la fel ..posibil din cauza becului..ars..sau sa i fi iesit firul de alimentare.dar in legatura cu airbegul din dreapta cu protectia..nu ar fi pusa de forma? sau nustu..

scuze pt postarea neadecvata..sunt nou si nu stiu
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR