Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • al3xz

  • Mesaje scrise: 329
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2006

  • Mesaj Privat
dupa ultima vizita la gtt ... ma declar total nemultumit de calitatea serviciilor prestate de ei.

la ora actuala am 5 nuante de vopsea pe masina:
1 masina(intregul) ... culoarea originala
2 spoiler negru cu o nuanta clara de albastru ... putin metalizat
3 aripa stanga fata, usa stanga spate culoare ok ... dar nu la fel de metalizata ca cea originala
4 usa stanga fata culoare ok ... dar prea mult metal
5 carcasa oglinda ... gri foarte inchis, foarte metalizata

nu mi se pare ca sunt prea exigen, dar sunt ferm convins ca se putea face de prima data ... si bine .
mai ar fi si faptul ca piesele au fost vopsite pe masina, astfel fiind pulverizata vopsea intre usi ... se vede cam urat cand le deschid; nu au fost acoperite bine plasticele, nici geamurile.
toate asta datorandu-se faptului ca revopsitul a fost un retus ... si ca cica asa se face la retus ... aici eu ce pot sa spun in afara ca putin ma intereseaza ca a fost retus din moment ce a fost greseala lor
pe usa ... ultima piesa vopsita este scursa ... a ramas sa ma duc sa o rezolve ...

aceste fiind spuse rog unul din moderatori sa puna acest topic sticky ... sau sa faca in asa fel in cat sa sara in ochi ... la categoria potrivita

PS nu am nimic de ascuns ... si nu e o ura inflorita sau prosteasca ... masina e dovada ... cine nu ma crede poate sa vada cu propii ochi!
  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Si cand te gandesti ca ti-am spus ca poti sa ii dai mesaj lu Kata cu vreo 3 posturi mai sus Sad
  • al3xz

  • Mesaje scrise: 329
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2006

  • Mesaj Privat
nu shtiu de ce nu am facut-o, cand am dus-o am fost asigurat k nu vor fi probleme ... dupa am uitat
  • Dragster

  • Mesaje scrise: 172
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2005

  • Mesaj Privat
BiriV a scris:pentru vopsire ... mai ales daca costurile nu sunt neaparat importante (aka CASCO) recomand cu caldura Radacini Motors de pe Bd. Timisoara (nu fac reclama gratuita). Am gasit masina zgariata in parcare si mi-au facut-o ca noua. Nu se vede nici o diferenta, nici de aproape nici de departe si tinand cont ca e o culoare destul de pretentioasa si ca masina are si 5 ani eu le acord nota 10.


Maine am si eu programare la Radacini pt schimbare spoiler si proiector. Cand mi-o dau postez aici cum a iesit vopsirea noului spoiler si daca exista diferente de nuata (la fel ca BiriV, culoarea e ceva mai pretentioasa). Daca nu o sa fie probleme.. inseamana ca am gasit un dealer care e in stare sa faca macar o treaba ca-lumea Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR