Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • dady_vale

  • Mesaje scrise: 896
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2007 Z16xp1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2006

  • Mesaj Privat
MIercuri seara plec in delta si as avea nevoie de niste informatii privind drumul as avea BV-BZ-BR-TL asta e cel mai scurt, apoi este si cel care cred ca o sa merg BV-Ploiesti-Urziceni-Slobozia-Tulcea. Ce intrebare am cu bacul cu e ? adica el merge non stop sau trebuie sa astept pana dimineata? Eu estimez ca o sa ajung in jur de ora 2-3 AM am sanse sa trec atunci sau trebuie sa trec pe pod la Cernavoda?

Va multumesc si fir intins!!!
  • Grig

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Apr 2006

  • Mesaj Privat
Sal. In primul rand iti doresc drum bun, daca mai apuci sa citesti mesajul. Din cate imi amintesc eu cand am fost la Tulcea, nu ai treaba cu bacul. Eu am fost pe ruta Buc - Drajna - Slobozia -Harsova- Tulcea si nu am avut treaba cu bacul. Fir intins!
  • iso

  • Mesaje scrise: 1,347
  • Locatie: Galati
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mai 2005

  • Mesaj Privat
... bacul nu circula dupa ora 22.oo nici la Galati nici la Braila , cursele de noapte in cazul in care se fac sint foarte scumpe ...
  • virus100b

  • Mesaje scrise: 50
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Nu te duce pe Braila pt ca cu bacul nu numai ca pierzi timp dar si bani 11ron de autoturism +1 ron de persoana trecerea in schimb la pod la Giurgeni e 5 ron.
Drumul e foarte bun si liber pe Harsova- Tulcea. Ploiesti-Tulcea 290km. L-am facut de 5 ori anul acesta.
  • dady_vale

  • Mesaje scrise: 896
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2007 Z16xp1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Multumesc mult de informatie asa am sa fac, trebuie acum sa vad pe unde ajung pe la ora 22 sa prind meciul ca colegii astia ai mei sunt microbisti rau de tot.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR