Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Benzina
  • nete_20

  • Mesaje scrise: 574
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Insignia 2009 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jun 2009

  • Mesaj Privat
salut..am mai trimis mesaje legate de problema mea dar am fost atentionat de moderator cum ca am incalcat unele reguli fapt ce ma face sa mi cer scuze si sper ca nu se mai intampla deoarece a fost involuntar . Problema ridicata era faptul ca motorul autoturismului opel astra f pe care il detin x16sz da rateuri intra in sarcina foarte greu si nu urca in turatie desi am luat in calcul toate posibilele probleme discutate la obtiunea"probleme tehnice" daca cumva aveti vreun sfat sau vreo posibila rezolvare va rog sa mi-o comunicati.
Daca am gresit undeva legat de acest mesaj sau de problema ridicata, rog operatorul sa mi dea un exemplu de editare sau titlu pentru problema pe care o am si pe care cred ca am descris-o cat se poate de coerent.va multumesc.



Nu era greu deloc aveti exemplu clar si concret in regulamentul pentru probleme tehnice ,eu moderatorul sau operatorul, m-am conformat cerintelor dumneavoastra ,dar tin sa va atentionez ca la urmatoare abatere serioasa de la regulamentul forumului si a subforumurilor componente lui,veti primi suspendare temporara.
edit by StefanTolos Wink
  • octav_bz

  • Mesaje scrise: 1,048
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2009 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Filtrul de benzina infundat ar putea fi o cauza.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Benzina

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR