Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua
  • townboy

  • Mesaje scrise: 608
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2000 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Salut ! Acesta este primul meu post -sper ca am scris bine aici.Deci:sa va spun despre ce e vorba.
Un amic de al meu are de vanzare un Opel Astra Caravan An Fab: 2000, motor 1.6 16 V 75 Kw-101 CP si are 170.000 km la bord.Vrea pe ea 4400 Euro -dar imi mai lasa vreo 3-400 de Euro pt ca trebuie sa plece din tara la sfarsitul lui ianuarie 2010.Masina are urmatoarele dotari: pilot automat,AC-functionabil-interior piele,scaune incalzite,geamuri electrice fata +spate,comenzi volan,carlig remorcare,discuri frana fata-spate recent schimbate,amortizoare schimbate recent,oglinzi electrice,jenti aliaj-aproape full- fara bord-computer si proiectoare.Masina arata si functioneaza foarte bine-a fost adusa de el personal din Germania acum 2 ani-din care un an a stat in garaj.
Ce rugaminte am eu la voi este sa imi spuneti daca merita banii masina tinand cont de dotari - de an-dar si -ce ce nu?si de criza asta.
Si as vrea sa mai stiu si cam ce probleme as putea sa am cu ea-si mai ales consumul REAL in cazul in care as achizitiona-o.
Va multumesc pt raspunsuri anticipat.
  • JAC2.00tdi

  • Mesaje scrise: 1,452
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Vectra 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Sep 2007

  • Mesaj Privat
salut....

pretul eu zic ca e unul real.... si merita zic eu acesti bani mai ales daca spui ca o cunosti....

Mergi la intalnirile colegilor din Buzau si poti primi mai multe detalii!

Sa auzim numai de bine...
  • gabiopel

  • Mesaje scrise: 5,796
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 Y20 DTH-2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2007

  • Mesaj Privat
townboy--Bine Ai Venit pe Club Opel iti spun in numele colegilor din Buzau Ne-am bucura daca la intalnirile noastre ar ma veni inca un membru al forumului.Chiar maine(Duminica) este intalnire intre membri din Buzau la orele 11" la Parcarea de la Galerii/xxl si poti veni ,cu siguranta te putem ajuta cu sfaturi pt achizitionarea masinii ,Daca tu stii masina atunci nu ezita -cumpar-o si vei fi sprijinit de membri cum sa o intretii mai bine.Succes
  • townboy

  • Mesaje scrise: 608
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2000 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Salut-si scuze ca v-am raspuns abia azi-dar am fost plecat din localitate.Vreau sa va multumesc mult pt raspunsuri si mai ales pt promptitudinea voastra.Imi pare rau ca nu am putut sa ajung la intalnirea de la XXL-data viitoare promit sa fiu prezent-numai sa imi spuneti cand si unde.Cu masina inca nu am facut nimic-nu am nici totii banii gramada-si mai am si la anul nunta.Ramane sa vb cu baiatul-poate vrea si in 2 rate banii.Am sa va tin la curent oricum.
  • townboy

  • Mesaje scrise: 608
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2000 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2008

  • Mesaj Privat
Salutari din nou ! Am dat peste postul acesta --a trecut FIX un an--(primul meu post...pff -ce a mai trecut vremea)!.Ce am mai facut intre timp..pai m'am dus in primul rand la intalnirile ClubOpel Buzau..si dupa aceea...am luat si masina ! Sunt foarte multumit de ea..in aproape un an de cand o am nu am schimbat decat distributia-dar deja asta este alta poveste.Voi face un topic de prezentare al masinii-ca asa e frumos.Multe multumiri tuturor colegilor care m'au sustinut.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Masina Noua

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR