Ai uitat parola?

• Se7enStars

• Mesaje scrise: 18
  • Masina: Astra OPC Z19DTH din 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat in: 11 Nov 2015

tase a scris:
Se7enStars a scris: Fiecare poate sa creada ce vrea. Nu am nici o intentie sa conving pe nimeni de nimic. Eu am vazut fabrica MANN, prin mana mea au trecut 95% din filtrele pe care le produce azi MANN. Au trecut prin mana mea foarte multe filtre, de la Ufi, Mahle sau Bosch, pana la Purflux, Mecafilter si cele OE, desi nu sunt mecanic auto. Fiecare crede ce vrea, dar e pacat sa ne imbatam cu apa rece. Prin natura ocupatiei mele, sunt cel mai pretentios si mai atent individ cand vine vorba de aprecierea calitatii, dar cu exceptia celor de la Knecht, nici un producator nu ofera o calitate comparabila cu cea a filtrelor MANN.
BA BAIATULE....TU CHIAR FACI RECLAMA la....MANN...asa ca DUTE.......SA NU SPUN UNDE....daca e sa fiu banat imi asum ..... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Da, chiar fac reclama la MANN. M-au rugat ei, nu am putut sa ii refuz. Smile
  • citu

• Mesaje scrise: 55
  • Masina: Corsa a12xer din 2013
  • Cont inregistrat in: 02 Apr 2015

Mahle am inteles ca sunt peste mann.
Poate am inteles gresit.....
  • badea daniel

• Mesaje scrise: 339
  • Masina: Zafira 1,9 cdti 88 kw din 2006
  • Cont inregistrat in: 21 Mar 2010

am cumparat de la un magazin de piese opel filtre de mai multe ori si am luat numai gm. in cutii erau: mann, ufi si altele deci povesti de adormit copii , anul asta am schimbat discuri frana +placute pe discuri nu scria nimic ambalaj gm. pe placute scria made in india ambalaj gm.iar povesti mai bine luam ate erau mai ieftine pe etriri scrie ate deci teapa . ;vezi bradul vw unde a ajuns cu minciuna....................
  • Aries

• Mesaje scrise: 897
  • Masina: Astra y17dt din 2002
  • Cont inregistrat in: 14 Mar 2015

Pt masinile din familie inclusiv a mea , filtru de ulei il cer pe Mahle. In rest poate fi si MANN.
Altceva nu vreau dar n-am un motiv anume. Cred ca folclor doar.

Chestionar

Ce filtre folositi?
MANN 70%
BOSCH 11%
GM 9%
ALTELE 8%
160 voturi

Intra si tu in Club!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Solutii la probleme tehnice
check Intalniri locale
check Vinzi/Cumperi